2726

امشب خونه مادرشوهرم بودیم پسرم 11سالشه وزنش نرماله ولی چون قدش بلنده لاغردیده میشه

خاله شوهرم عیددیدنی اومده بودن مادرشوهرم اینا

مادرشوهرم رو کرد به پسرم که میوه اینا بخور ببین پسر فلانی همسن توعه سه برابر وزنه توعه

بعدخاله شوهرم برگشت ب اقام باشوخی مثلا گفت باباش بهش نون نمیده 

حالا هرچند ازروی محبت یاشوخی حرفشون بدم اومده به نظرتون ب شوهرم بگم چرا همچی گفتن

خودم جوابشون ندادم چون اونا ب ظاهر شوخی میکردن نمیشد جواب کوبنده داد بهشون 

ول کن بابا 

من اصلا ب این حرفا توجهی نمیکنم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توم باید با شوخی میگفتی

اخه ب اندازه میخوره

یاد گرفته فقط سهم خودشو بخوره

نه سهم همه روووو

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728

بهش میگفتی هرچی میخوره میره توی قدش. بچم از همسناش بلندتره. دهنش بسته میشد

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

آره عزیزم بگو نون و روغن و چربی تپل میکنه

ولی از نظر سلامت جسمی پسرم تک ه تو دنیا

مخصوصا بگو تکه تو دنیا و اینجا ک بسوزن

چه بی عقل ن

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

نه وقتیکه بهت توهین نکرده چرا خودتو ناراحت میکنی بعدشم اگه توچیزی بگی بعدا به گوششون برسه بدتر میکننا بیخیال باش بگن توروکه نگفتن بیشتر بگی میگن پسرخودمونو گفتیم توروکه نه 

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤

به نظر من اصلا اهمیت نده عزیزم... همینکه به شوهرتون بگید بچتون بشنوه براش کلی انرژی منفی همراه داره.. قدیمیا دوس دارن بچه ها بشکه باشن درصورتی ک طرز فکر اشتباهیه... تناسب اندام نعمتیه ک خدا ب بچتون داده و شکر

بستگی داره شوهرت چجوریه

اگه میره تیکه میندازه یا به مادرش میگه نگو

اگه مثل شوهر من فقط گوش میده و هیچ عکس العملی نداره بگو

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706