2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵ ساله ازدواج کردم 

۲ ساله اقدامم 

ولی بچه دار نمیشیم 

خانه دارم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731

شش ساله ازدواج کردم پنج ساله بچه دارنمیشیم اولش گفتن ایراد از شوهرته رف عمل کرد الان خداروشکر ازمایشش خوب شده ، فک کنم ایراد ازمنه ، خانه دارم ،22 سالمه

آرزوم اینه نی نی بیارم شوهرم روسینش بخوابوندش  
سه سال ازدواج کردم درحال اقدامم زیر نظر دکترم دوسال هس باردارنمیشم

عزیزم صلوات نذرشهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعید سامانلو کن به امید خدا باردار میشی از خدا بخواه به حرمتشون بهت فرزند سالم و صالح بده به اکثر کسایی که گفتم اومدن خبر مادرشدنشونو دادن حتی اونهایی که اعتقاد نداشتن 😊تو تاپیکام یه تاپیک هست به اسم از شهدا حاجت گرفتم بخونید کامنتارو خدا به حرمت این دوشهید حاجت میده چون درجه ایمان و تقواشون خیلی بالابوده پیش خدا آبرو دارن 

الهی شماهم خبر حاجت روایی و باردارشدنتون رو بدین 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2738
۵ ساله ازدواج کردم  ۲ ساله اقدامم  ولی بچه دار نمیشیم  خانه دارم

عزیزم امضاتو خوندم خیلی ناراحت شدم

مثلا عیده باید خوشحال باشم هر جا میرم میگن فلانی بچه دومشم به دنیا اومد از تو کوچیک تره

یا اونی که دوتابچه داره میگه میخوام یکی دیگه هم بیارم

یا پشت سر هم خبر بارداری میشنوم حالم بد میشه

واقعا امتحان سختیه

عزیزم امضاتو خوندم خیلی ناراحت شدم مثلا عیده باید خوشحال باشم هر جا میرم میگن فلانی بچه دومشم به دن ...

خیلی خیلی امتحان سختیه 

ان شاءالله بزودی دامنت سبز بشه دوستم 

این عید حالم خوب نیس حس و حال عیدو ندارم جایی نمیرم تا ازم نپرسن چرا بچه نمیاری . کی بچه میاری . 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
عزیزم امضاتو خوندم خیلی ناراحت شدم مثلا عیده باید خوشحال باشم هر جا میرم میگن فلانی بچه دومشم به دن ...

استارتر این نذرو بکن مجربه از دوشهید بخواه دعات کنن خدا دعاشونو رد نمیکنه 

الهی همگیتون تاپیک بزنین که مادرشدین 

یاعلی

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=84066842

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
خیلی خیلی امتحان سختیه  ان شاءالله بزودی دامنت سبز بشه دوستم  این عید حالم خوب نیس حس و ...

چه خوبه که دسترسی به اینترنت و نی نی سایت هست

خیلی وقته که دلم میخواد با یکی مثل خودم درد دل کنم

من ۹۳ ازدواج کردم و از ۹۴ منتظر بچه ایم

منو دوتا داداشام تو یه سال ازدواج کردیم الان اونا دوتا بچه دارن و بزرگه بچه سومشم تو راهه

داداشام خوبن ولی زنداداشام زبونشون خیلی نیش داره

انقدر اذیت میشم  وقتی میرم خونه مامانم

با اینکه مامانمو خیلی دوس دارم ولی اصلا دلم نمیخواد اونجا برم.

اصلا بین همه ی فامیلا خدا منو انتخاب کرده 

نمیدونم حکمتش چیه ولی امتحان سختیه.

من ۷ ساله ازدواج کردم،

سه سال بود اقدام کردم،

شوهرم ابنرمالی اسپرمش بالا لود...

متاسفانه طبیعی بچهردار نشدیم،

خوشبختانه تونستن ivf کنم،

الان روز ۱۷ انتقالم، ۲۱ آزمایش دارم

همه خانمای مهربون برام دعا کنین و انرژی مثبت بفرستین ...

2706