2703
2553

پسش بده

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شما با این تربیت پسرتو بدبخت میکنی

سنش کم نیست 

وسایل دیگران رو برمیداره دروغ میگه

اونوقت نگران عصبانی شدن شوهرتی

الان اون خونواده فهمیدن گوشی رو برداشتین اسم اینکار دزدیه

پسرتو ببر روانشناس

زنان را تشویق می‌کنم که یک لحظه به بدن‌هایشان ( سایز و شکل و اندازه‌اش) فکر نکنندو به جای آن به دستاوردهایشان،زندگیشان،رویاهایشان،اهداف‌شان،خوشحالی و رضایت خودشان فکر کنندو به جای اینکه فکر کنند چگونه بدن‌هایشان را کوچکتر کنند،به این فکر کنند که رویاها، هدف‌ها، شادی و رضایت خودشان را گسترش بدهند. - جمیله جمیل

ای کاش تو تاپیک قبلی به بچه ۹ ساله تهمت دزدی نمیزدیم اون بچه از دزدی چیزی سرش نمیشه شما خانوما خودتون رو یه لحظه بزارین جای این خانوم نه زندگیش چیزی میدونین نه از رفتار شوهرش ولی اصلا طرز صحبت کردن خیلی هاتون بلد نیستین خیلی رک بگم شعور ندارین یکم به خودتون بیاین هرکسی یه تاپیک بزنه ادمهای عقده ای بریزن و یه ریز حرف بزن هرچی ک به زبونتون میاد ک نباید بگین خب بلد نیستین اصلا نظری ندین ولی هیچوقت کسی رو قضاوت نکنین.

2714
ای کاش تو تاپیک قبلی به بچه ۹ ساله تهمت دزدی نمیزدیم اون بچه از دزدی چیزی سرش نمیشه شما خانوما خودتو ...

و جالبه خیلی ها اصرار به تنبیه فیزیکی اون بچه داشتن 😔

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

ماشالا خانما تو نی نی سایت همه فقططط و فقطططط بلدن سرکوفت بزنن

همه هم اهل حلال و حروم و تا حالا هییییچ خطایی نکردن

😬😬😬

وگرنه از بچه ۹ ساله اینقدر ایراد نمیگرفتن

خدای مهربونم دوستت دارم

گزارش زدم 

اما خواهشا بچتون رو نزنید راه های دیگه ای هم غیر از کتک زدن برای پی بردن بچه به اشتباهش وجود داره 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

مشاوره رفتن خیلی تاثیر داره.اینجا خانوما غیبت نمیکنن تهمت نمیزنن اصلاهم خیانت نمیکنن اینقدر از خودشون مطمئن هستن ک فکر نمیکنن زمین گرده یه روز به خودشون میرسه خداروشکر ک فقط خدا آگاهه از گناهانمون نه بندهای خدا

من با تنبیه بدنیش موافق نیستم

اما ی حرف زدن جدی پدرش و اینکه شخصیت ادم پایین میاد،باعث میشه بفهمه کارش زشت بوده!

بعضی وقتا ی حرف ی انسانو جابجا میکنه!!! چ بچه چ بزرگ

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706