2733
2734
عنوان

مادرشوهرم امشب ضایعم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 4631 بازدید | 163 پست
اگه دوسش نداشت جلو مادرش ازش دفاع میکرد؟ یا میگفت نبینم کسی درو باز بذاره میتونست بی تفاوت بشینه ی ...

جوگیر شده بری تو زندگیش میبینی همین رفتارو با تو میکنه مطمئن باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به گور خودش خندیده. دفعه دیگه بگو دستم اگزما میزنه شرمنده. بزور که نمیتونه ببرتت پای ظرفشویی

باشه ☺

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2728

نه خودش تشخیص میده تقصیرکیه اگه من مقصرباشم به منم میگه...بعدشم بی احترامی نکرد فقط گفت توحیاط ظرف شسته سرماخورده دروببندین

شما هم دل پری داریا :/

چه اصراری داری

برعکس میتونه از الان نشون بده چه نوع زنی میخواد

به قول همین مادر شوهرش عادتش بده

بعضی وقتا با اینکه تو اوج خوشبختی هم نیستی میگی خدا رو شکر باز آرامش دارم یهو یه اتفاقی کل زندگیتو زیر و رو میکنه انقدر که فاصله امروز و دیروزت اندازه یه روز نیس میشه اندازه یه عمر تلاش میکنی که برگردی به اون زندگی سابق که بگی مهم نیس میگذره ولی نمیشه درد یه جوری ریشه میکنه تو وجودت که خودتم یادت میره یه زمانی خوب بودی..‌
2738

دفعه دیگه هم گفت بشور عادت کن بگو من یه عمر خونه بابام تو حیاط نشستم که عادت نکردم ازین به بعد هم نمیخوام عادت کنم اگر اینکار خوب بود بابام یادممیداد

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

خیلی خوشحال شدم فاطمه😍😍😍خداروشکر ک شوهرت جنمشو نشون داده بهت

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
من بعد نزار شوهرت بیفته وسط خرابکاری میکنه

نمیدونم والا ولی من اگه جواب میدادم مادرش دعواراه مینداخت بخاطرهمین نامزدم جواب داد

2706