2733
2734
عنوان

بی بی چک مدیکور

151 بازدید | 16 پست

خانوما لطفا بیاید من یه حاملگی ناخواسته داشتم الان دیگه خیلی چشمم ترسیده این ماه همش استرس داشتم که حامله باشم با اینکه از جلوگیریم مطمئنم مگر با پیشاب ۴ موعدمه امروز بعد از ظهر یه بی بیچک مدیکور گذاشتم منفی بود آیا امکانش هست حامله باشم یا نه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید قرار بوده بریم بریم مسافرت ولی از استرس هی عقب میندازم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کسه دیگه ای نیست😣😣😣

من همیشه منظم بودم اما بخاطر استرس و ترس از بارداری ناخواسته یه بار هفت روز عقب انداختم سکته کردم من بی بی هم زدم مثبت شد فک کن من چه حالی شدم فرداش رفتم آزمایش منفی بود انگار دوباره زنده شدم برگشتم خونه خدارو شکر میکردم آخر شب پریود شدم 😁ببین استرس چه می‌کنه با آدم.مدیکور مطمئنه من لاوین رز مسخره گذاشتم اونم سه تا هرسه تا مثبت بودن

من دارم دعا میکنم فردا پری نیاد تو اینجوری میگی قربدن خدا برم که به یکی که میخواد نمیده به یکی که نم ...

عزیزم انشالله که بارداری ولی بخدا همون قدر که منتظر بارداری بودن سخته حاملگی ناخواسته هم سخته البته من اگه باشمم خدارو شکر میکنم ولی میخوام بدونم که یه وقت کارایه خطرناک نکنم

من همیشه منظم بودم اما بخاطر استرس و ترس از بارداری ناخواسته یه بار هفت روز عقب انداختم سکته کردم من ...

من هنوز موعدم نشده انقدر استرس دارم اگه عقب بندازم که هیچی دیگه😑😑😑

من هنوز موعدم نشده انقدر استرس دارم اگه عقب بندازم که هیچی دیگه😑😑😑

دختر استرس بدنتو داغون می‌کنه دارم بهت میگم من سکته کردم دستام میلرزید علنا همه می‌دیدن اینجا تاپیک سقط زدم حتی چقد گریه کردم خدا میدونه ..نی نی یار اومد تاپیکم ترکوند کلی هم از منتظرای سایت توهین کردن

دختر استرس بدنتو داغون می‌کنه دارم بهت میگم من سکته کردم دستام میلرزید علنا همه می‌دیدن اینجا تاپیک ...

من متاسفانه سقط کردم شهریور الان مثل سگ پشیمون هر شب کابوس میبینم ولی بازم توهم زدم البته دیگه هیچ وقت سقط نمیکنم حتی اگه هر سال حامله باشم فقط 

من متاسفانه سقط کردم شهریور الان مثل سگ پشیمون هر شب کابوس میبینم ولی بازم توهم زدم البته دیگه هیچ و ...

حسرت گذشته رو نخور عزیزم فکر و خیال ادمو پیر میکنه . اینبارم هرچی شد حمکت خدا بوده آرامش داشته باش سلامتیت رو با استرس بیخودی از بین نبر ⁦❤️⁩

2706