2733
2739
عنوان

کیا اولین..‌.

136 بازدید | 5 پست

اقدام ۹۸ رو داشتن امیدوارم همین اولین اقدام واستون بگیره و ی نی نی سالم و صالح بیاد تو دلتون منم همینطور🤲🤲🤲فضول نیستم خواستم ی دعا خیر کنم😜

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور.. توروخدا برا منم دعاکنیدممنون

ایشالا ک خبر های خوب تو راه باشه همیشه واسه امضات ی الاهی امین از ته دل گفتم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2731
ما شب اخر 97 اقدام داشتیم😆😆😆از پارسال اقدام نکردم.

ایشالا ک گرفته باشه واست🙏🙏