2726
عنوان

نامزد لوس من 🤷‍♀️

667 بازدید | 22 پست

با نامزدم دعوام شده بود و فک کردم داره میپیچونه که تموم کنه منم خودم پیام دادم تموم کردم بعد میدونین چی جواب داد گفت تو یه تبریک تولد دیشب به من نگفتی !!!!  

هرباررر من قهر میکنم اونم قهر میکنه من باید برم منت کشی این سری که نرفتم رابطه تا مرز جدایی رفت 

الانم پیام دادم و تموم کردم که این و گفت حالا فهمیدم نمیخواد بپیچونه و تموم کنه و منتظر منت کشیه طبق معمول ،چیکار کنم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خوشم میاد از مردایی که اینقد ناز دارن نمیدونم چرا  🤣 یعنی رفتاراشون مردونه باشه ها خیالت ازشون راحت باشه ولی بهت که میرسن خودشونو اینقد لوس کنن واست هی نازشونو بکشی باحاله بنظرم 🤣🤣🤣 الن بهم میگین دیونه میدونم 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

مث همیشه منت بکش باید تبریک می گفتی توی نامزدی که تولد طرف یاد شون نمیره

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

عزیزم بعد هشت سال زندگی دیگه بریدم البته همسر من لوس نیست ولی عصبیه و کوچکترین حرفی باعث میشه عصبی شه و داد و بیداد اونقدرررر کوتاه اوندم ک دیگه الان شده وظیفه یعنی خونه نون هم نباشه واسه خوردن صدام در نمیاد بازم تو قیافس حالا دوست داشتی لینک تامیکمو میدم بخون ببین اگه اترژی داری پای ادمی بذاری ک بهر دلیلی بد تربیت شده یا مشکلاتی داره بسم الله برو جلو منت کشی کن و دفعه بعد یادت نره تولدش و تبریک بگی اگه نه ک ی فکری ب حال خودت بکن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706