2733
2734
عنوان

پدرشوهرم هرسال به جاریم عیدی میده

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید کاری کردی که تو دلش مونده و بهش برخورده  ممکن اینجور باشه؟؟ اخه پدر منم یه سال به ...

نه بخدا من ارومم اصلا بهشون بی احترامی نمیکنم 

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
2728
هیچی عزیزم هر وقت پدر شوهر رو دیدم میگم بابا جون عیدی من چی؟؟؟ بعد در برابر جوابشعکس العمل نشون میدم

مرسی

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
نگه دار یه بار که یه کاری ازت خواستن بگو از همون عروستون بخواین که براش ارزش قائلین اونوقت میپرسین ق ...

اره اینم خوبه 

اصلا نگو  بگي ميگه دوست دارم  ميخواي چي بگي اون وقت  ميگه پول خودمه دوس داشتم  ...

میخام اونجوری بگه دیگه کلا نرم خونشون 

2738

عیب نداره گلم بهش فکر نکن اون فقط خودش رو بی ارزش کرده منم از این ناراحتیا زیاد برام پیش اومده اما هربار میگم من خدا رو دارم خودمو اروم میکنم شوهرمم اصلا خوب نیس بازم مجبورم به سکوت اما هربار توی زندگیم یکی دلم رو شکوند به ساعت نکشیده یه مشکل و ناراحتی براش پیش اومده با اینکه هیچ وقت توی زندگیم به خدا قسم بد کسیو نخواستم اما باور کن چوب خدا صدا نداره امشب خیلی دلم گرفته تروخدا هرکی تونست برام صلوات بفرست ممنون😔😔😔😔😔