2726
عنوان

من آمدم با معرفی فیلم 😁😁😁

188 بازدید | 9 پست

شب بخیر دوستان

من اومدم با معرفی یه فیلم دیگه

فیلمی که امشب میخوام بهتون معرفی کنم اسمش walk the line هستش ، درباره زندگی جانی کش خواننده معروف آمریکاییه

بازیگر نقش جانی کش خواکین فینیکسه که به خوبی از پس این نقش براومده

نکته جالب اینجاست که تمام آهنگهای فیلم رو خودش خونده و صدای خودشه و اصلا لب خوانی نیس و صداش کاملا با جانی کش خواننده یکیه.

ژانرش درام، بیوگرافی، موسیقی و عاشقانه اس

کلی هم جایزه از اسکار و گلدن گلوب برای بهترین بازیگری و جایزه گرمی برای بهترین آهنگ گرفته و....

خلاصه حتما پیشنهاد میکنم ببینید خصوصا اگه طرفدار خواکین فینیکس هستید 😍😍😍

من که بعد دیدن این فیلم عاشقش شدم ❤

درادامه خلاصه داستان فیلم و چنتا عکس از فیلم و پوستراش رو میزارم  😀😀

خلاصه داستان : جانی کش در سال ۱۹۳۲ در آرکانزاس آمريکا بدنيا آمده و در يک خانواده کارگری بزرگ می شود. او علاقه بسيار زيادی به موسيقی کانتری پيدا می کند و اولين ترانه های خود را بهنگام خدمت در نيروی دريائی در آلمان می نويسد. پس از بازگشت به امريکا، با دختری به اسم ويوين ازدواج می کند و در يک شغل معمولی مشغول می شود. اما رويای او خواننده شدن است و نهايتاً با يک تهيه کننده نامدار به اسم سام آشنا شده و سفری را برای اجرای چند کنسرت آغاز می کند. جانی با هر ترانه ای که می خواند مشهورتر می شود اما مشکل اينجاست که او به مواد مخدر و مشروبات اعتياد پيدا کرده است. يکی از همراهان او به دختری اسم جون کارتر است سعی می کند تا او را از شر اعتيادش نجات دهد و همين موضوع باعث شکل گرفتن روابط عاشقانه ای بين آندو می شود…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😀😀😀😀 چه عجب یکی پست گذاشت 😅 انقدر که همه درگیر تاپیک های عید و حرف فامیلاشون هستن کسی اینارو ن ...

اره میدونم خودمم چند تا فیلم معرفی کردم همینجوری بود😅 

ولی مرسی  😍

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

دنباال فیلم خوب بودم ممنون واقعا

کاش از خدا چیز بهتری میخواستم :))))

این فیلم شخصا خیلی دوس دارم .. 

منم معرفی میکنم.. The Perks of Being a Wallflowe

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم