2733
2734

سلام سال نوتون مبارک باشه

اول اینکع من اخرین بار ک سنورفتم ۲۶هفته بودم ووزن جنین۹۰۰گرم بود الان دیگه دارم وارد۳۱هفته میشم ونرفتم واصن نمیدنم وزنشوووضعیت قرارگیریشو

بنظرتون چندهفته برم

و اینکه سوال دوم من قصددارم معاینه لگن نرم اخه چندشم میشه وهمون توبیمارستان موقعع زایمان مگه معاینه نمیکنن دیگه نرم الکی بنطرتون اشکال نداره؟؟؟

درباره نزدیکی میخواستم بپرسم الان خطرناک نیست ببخشیداخه من یکمی اذیت میشم 

وزنم باللرفته

و۳۱هفته یعنی ماه چندم؟؟؟

سونوگرافی و باید 28هفته به بعد رفت دیگه فکر کنم سونو نداری

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

سونو رو که دکتر بهت میگه کی برو .طبق نظر اون برو .معاینه هم اگه لازم باشه دکترانجام میده تا تحریک بشی برازایمان.نزدیکیم اگه منعی نداری میتونی انجام بدی امااگه اذیتی خب نزدیکی نداشته باش

الان ا هفته است که وارد ماه ۸ شدی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وزنش عالیه

تو۳۲یه سونووزن برو

اگه دکترت گفته بیابرامعاینه بری بهتره که تحریک بشی

الان اخرای هفت ماهی

واینکه نزدیکی بدنیس امابنظرم بذاربراماه اخر که برازایمانتم خوبه

دسگه سوالی نیس؟😊😊

وزنش عالیه تو۳۲یه سونووزن برو اگه دکترت گفته بیابرامعاینه بری بهتره که تحریک بشی الان اخرای هفت م ...

مرسی عزیزم من این ماه میرم شهرستان اخه ازخانوادم دورم میرم پیش مامانم واسه زایمان وبااین حساب دیگه نزدیکی ندارم خداروشکر

دکترم چیزی نگفت درباره معاینه لگن

مورد دومت رو من هم میخوام انجام بدم و برام سواله که مشکلی داره معاینه نرم یا نه..مامانم نمیرفت..دوست ...

من خواهرمو وابجیم وزنداداشم وزن عموم نرفتن اولین بارازنی نی سایت شنیدم

سلام عزیزم منم ۳۰ هفته رفتم سونو ۱۵۰۰ بود و بریچ دکتر هنوز نفرستادم سونو الانم ۳۷ هفته ام فک کنم خود دکترت اگه نیاز باشه میفرسته،من پنجم میرم معاینه نمیدونم اختیاریه یا نه چون دکترم ب من گفت برم پیشش،نزدیکی هم نمیدونم من میترسم

میشه برای سلامتیه دخترم یه صلوات بفرستین  
2738