2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ساعت و شبکشونو ب مام بگین

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

الان داره سریال زوج یا فرد رو نشون میده شبکه سه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

منم میخواستم همینو بدونم.فکرم نمیکنم سریالاش خوب باشه.ما ک مسافرت نمیریم مجبوریم چرت و پرتای تلویزیونو ببینیم.ملت از قبله عید ریختن تو جاده ها.گرونی بیداد میکنه.ولی ۸۰درصد مردم عیدشون مثله همیشه به راهه.بعدم میگن نداریم نداریم

منم میخواستم همینو بدونم.فکرم نمیکنم سریالاش خوب باشه.ما ک مسافرت نمیریم مجبوریم چرت و پرتای تلویزیو ...

ما که شب و روز نشستیم جلو تلویزیون، شبکه نمایش آخر شبها فیلمهای خوبی میزاره، شبکه یکم دیشب به وقت شام گذاشته بود

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
ما که شب و روز نشستیم جلو تلویزیون، شبکه نمایش آخر شبها فیلمهای خوبی میزاره، شبکه یکم دیشب به وقت شا ...

تکرارشو کی نشون میده.من مامانم مریضه نمیتونیم تا دیروقت بیدار بمونیم‌.

منم میخواستم همینو بدونم.فکرم نمیکنم سریالاش خوب باشه.ما ک مسافرت نمیریم مجبوریم چرت و پرتای تلویزیو ...

آخ گفتی،همه فک وفامیل ما می گفتند ،عید چیه آجیل چیه عمرا ما بخریم، حالا اومدم خونشون میبینم همه چیزو بهترینش گرفتند

خدا رو شکر با طناب پوسیدشون نرفتم تو چاه و خریدام و کرده بودم

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
تکرارشو کی نشون میده.من مامانم مریضه نمیتونیم تا دیروقت بیدار بمونیم‌.

معمولا دو سه روز بعد

2706