2737
2734
عنوان

تشخیص عکس نتی

249 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها خصوصا کاراگاهای زبل نی نی سایت

بچه ها شماها از کجا میفهمین یه عکسی که یکی گذاشته نتی هست؟

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

منم دیروز تاپیک زدم ولی نفهمیدم چطوری 😭

کاش یکی راحت بهمون بگه

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دیروز تاپیک زدم ولی نفهمیدم چطوری 😭 کاش یکی راحت بهمون بگه

لینک گذاشتم بخون

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

یه بنده خدا اینو داده میگه خونمه

البته رو پیج اینستاش گذاشته

من ازش اسکرین گرفتم

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2738
کدوم تاپیکت؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2078569/آموزش-تصویری-سرچ-عکس-در-گوگل-برای-تشخیص-عکس-نتی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2078569/آموزش-تصویری-سرچ-عکس-در-گوگل-برای-تشخیص-عکس-نتی

وای عالی بود 

ممنون

خدا خیرت بده دوستم🌷

یه بنده خدا اینو داده میگه خونمه البته رو پیج اینستاش گذاشته من ازش اسکرین گرفتم

بوستان باغ ایرانی ده ونک . چه اعتماد به نفسی داره

وای عالی بود  ممنون خدا خیرت بده دوستم🌷

قربونت برم ⁦❤️⁩

قربونت برم ⁦❤️⁩

روانیتم اصن

عاشقت شدم رفت

فکر کن طرف عکس اینو داده گفته خونمه

داشته مخ رفیق ساده خر منو میزده

روانیتم اصن عاشقت شدم رفت فکر کن طرف عکس اینو داده گفته خونمه داشته مخ رفیق ساده خر منو میزده

قربونت برم من ⁦❤️⁩. حالا به دوستت بگو نگه که فهمیده خونه خودش نیست بگه اهل مادیات نیست و بهم بزنه اینم بمونه و عکسش و چراهای بی جوابش😂

2706