2733
2739
عنوان

تجربیات من از تنبلی تخمدان و بارداری ناخواسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 64 پست
منم دقیقا همین شرایط داشتم دخترم الان دو ماهشه 

ای جووونم انشالله همه شادی ها پایدار باشه ⁦❤️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله ، تاپیک آخرم عکس دخترمه

دیدمش خیلی نازه سربلند بشه 😍🤩😍

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
یه ازمایشم دادم فکر کنم مال رزور تخمدانی بود چن باکره بودم ازمایش خون دادم جوابشم یک بود دیگه نتونست ...

منم رزرو تخمدان دادم 

مال خودمو مقایسه میکنم بهت میگم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
متاسفانه هرکاری میکنم نمیتونم عکس بفرستم فردا صب متنش رو بفرستم براتون؟؟

آره حتما

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
۱۶ اسفند پریود شدم تا ۱۶ فروردین مونده هااا   نمیدونم دیگعع لک چی بود گیج شدم

منم هیچ حدسی به ذهنم نمیاد😅

کلا من همیشه عجیبم درست درمان نشده ی بار ی اتفاق خوب برام بیوفته

به خودت تلقین نکن عزیزم 

منم تنبلی دارم قرص میخوردم این یه ماه قرص نخوردم قبلا دکترم گفت دورهات ۲۱ روزه هس الان دوروزه عقب انداختم دیروز بیبی چک زدم منفی بود احتمال هس باردارباشم؟

میشه واسه بچه دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید
منم تنبلی دارم قرص میخوردم این یه ماه قرص نخوردم قبلا دکترم گفت دورهات ۲۱ روزه هس الان دوروزه عقب ان ...

آره ممکنه

ممکنه هم بخاطر قطع قرصا باشه عزیزم 

چند روز صبر کن دوباره بی بی بزن

عزیزم زیاد ورزش میکردی؟

بله سه روز در هفته 

بمدت یه ساعت اسپینینگ و تی آر ایکس 

رژیم کالری شماری هم داشتم

2706