2726

@_مالکوم_

عزیزم بیا و سوالاتت رو بپرس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

دختر خاله منم تنبلی داشت پلی کیست هم بود شوهرشم اسپرم نزدیک صفر و خیلی ضعیف و کم تحرک بعد از ۷ سال طبیعی باردار شد الانم نینیش ۲۰ روزشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خاله منم تنبلی داشت پلی کیست هم بود شوهرشم اسپرم نزدیک صفر و خیلی ضعیف و کم تحرک بعد از ۷ سال ط ...

ای جانم خدا حفظش کنه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
بهمچنین نینی شما ⁦❤️⁩😘

😘😘😘

منم یه سوال دارم بپرسم

بپرس عزیزم 

بپرس عزیزم 

اول اینکه تبریک میگم عزیزم ان شاالله بسلامتی نی نی تو بغل کنی 

من چند روز بعد از تموم شدن پری نزدیکی داشتم با همسرم که فرداش لکه بینی داشتم و تا همین 1 فروردین هم ادامه داشت 

نظر شما چیه بنظرتون عفونت گرفتم??

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
اول اینکه تبریک میگم عزیزم ان شاالله بسلامتی نی نی تو بغل کنی  من چند روز بعد از تموم شدن پری ...

عزیزم عفونت لک بینی نداره 

بنظرم بهتره بری دکتر 

شاید رحمت ضعیف شده 

کاچی بلدی بپزی؟ 

عزیزم عفونت لک بینی نداره  بنظرم بهتره بری دکتر  شاید رحمت ضعیف شده  کاچی بلدی بپز ...

نه والا بلد نیستم 😅قبل نزدیکی تو همون دوره پریودی رفتم دکتر زنان و گفت همه چی اوکیه چون قبلش سونو و ازمایش داده بودم 

الان من سابقه نداشته اینجوری بشم و دکترمم نیس رفته تعطیلات یه ذره نگران شدم 

پیشگیری مون هم طبیعیه امکان داره باردار باشم??

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
نه والا بلد نیستم 😅قبل نزدیکی تو همون دوره پریودی رفتم دکتر زنان و گفت همه چی اوکیه چون قبلش سونو و ...

ممکنه عزیزم

یکم صبر کن تا موعدت بعد که پریود شدی گرمیجات بخور 

منکه این ماهم پری شدم😢خودم عفونت دارم زیادهمسرم تحرک اسپرمش ضعیفه

توکل بخدا عزیزم

برا عفونتت چیکار کردی؟ 

2706