2737
2734
عنوان

تجربیات من از تنبلی تخمدان و بارداری ناخواسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 14778 بازدید | 62 پست
چند روز در هفته باشگاه میرفتی؟

سه روز درهفته 

هر جلسه یه ساعت 

اسپنینگ+تی آر ایکس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اش رشته هستی  سوال دارم  میشه تاپیک آخر من و بخونی  نمی دونم شما هم تجربه من و داش ...

برم بخونم 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
شما باردار شدی عزیزم؟؟ 

بله عزیزم پسرم شش ماهشه شکرخدا

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
بله عزیزم پسرم شش ماهشه شکرخدا

سلام مالکوم جان خوبی ؟بهت تبریک میگم عزیزم ایشالله همیشه سالم و خوش خندان پیشت باشه ،عزیزم میشه بگی واسه باردارشدن چیکار کردی ؟من تخمدان ضعیف دارم pcoهستم الان یکساله میرم دکتر هرچی آمپول و دارو استفاده کردم جواب نداد الان یکماه دارو قطع کردم و دوسین خوردم واقعا نمیدونم چکار کنم 

سلام مالکوم جان خوبی ؟بهت تبریک میگم عزیزم ایشالله همیشه سالم و خوش خندان پیشت باشه ،عزیزم میشه بگی ...

سلام عزیزم حتما جواب میگیری خدا بزرگه 

من بعدا میام عزیز 

الان دنبال داروی امیکرون هستم اومدم سایت 

فدای محبتت ببخش

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
سلام مالکوم جان خوبی ؟بهت تبریک میگم عزیزم ایشالله همیشه سالم و خوش خندان پیشت باشه ،عزیزم میشه بگی ...

خوبی عزیزم

من حدودا دو سه سال درمان داشتم که هیچی نشد 

هررر زمان درنان رو ول میکردم نمیدونم اتگار یه نوع شوک به سیستم بدن میاد چون من اون زمانی که درمان رو ول میکرذم باردار میشدم متاسفانه دو بار شدم طی درمان و رها کردنم که سقط شدن 

ولی اینبار هم بدون دارو باردار شدم تا بی بی چک مثبت شد شیاف گذاشتم تا اخر بارداری حدودا و استراحت بودم 

به حق علی شمام عین من بشی این چند روزه خبر خوب بهم بدی 

میبوسمت

نه نمیبوسمت 🤣

امیکرون گرفتیم دورازجونت 🥲

دوست خوبم شاد باشی 😍🥰😘

خوبی عزیزم من حدودا دو سه سال درمان داشتم که هیچی نشد  هررر زمان درنان رو ول میکردم نمیدونم ا ...

قربونت عزیزم ایشالله من یکساله به طور جدی دارم دارو مصرف میکنم اما نتیجه نداد تخمدانم ضعیفه دیگ دوماه ول کردم درمان وخواستم دارو گیاهی بخورم فعلا دوسین میخورم واقعا خسته شدم چون ۶سال بدون جلوگیری اما باردارنشدم ،عزیزم ایشالله هرچه زودتر حالت خوبه چیزای مقوی بخور زود خوب شی عزیزم 

قربونت عزیزم ایشالله من یکساله به طور جدی دارم دارو مصرف میکنم اما نتیجه نداد تخمدانم ضعیفه دیگ دوما ...

فدای محبتت 

اره یه مدت رها کن همه چیو 

فقط ورزش کن برقص شدید نفس نفس بیوفتی 

من خودم فهمیدم بدن انگار به دارو عادت میکنه سیستمش خوب کار نمیکنه وقتی یه باره قطع میکردم یه هو باردار میشدم 

تا باردار شدی زود برو دکتر چون ما دارو قبلش مصرف کردیم بازم برا بارداری برا جای سفتی بچه باید شیاف بذاریم 

فدای محبتت  اره یه مدت رها کن همه چیو  فقط ورزش کن برقص شدید نفس نفس بیوفتی  من خو ...

ورزش ک پیاده روی میرم رقص هم بیشتر وقتا انجام میدم ،دکتر گفته برم برا عکس رنگی نمیدونم خوبه یانه بنظرت برم 

ورزش ک پیاده روی میرم رقص هم بیشتر وقتا انجام میدم ،دکتر گفته برم برا عکس رنگی نمیدونم خوبه یانه بنظ ...

اره حتما برو یه لحظه شک نکن ..یه نوع درمانه 

2706