2733
2734

@_مالکوم_

عزیزم بیا و سوالاتت رو بپرس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

@_مالکوم_    

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من اسمتو دیدم اومدم سلام کنم!    

سلام😍😍🤗

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
عزیزم خوشحال شدم مبارک باشه منم دعا کن

ممنونم دوستم😘ان شا الله بزودی مامان بشی

ممنونم دوستم😘ان شا الله بزودی مامان بشی

حالا جدی با جلوگیری حامله شدی؟

برای درمانت چیکارکردی

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2738
حالا جدی با جلوگیری حامله شدی؟ برای درمانت چیکارکردی

آره جلوگیری میکردم

داروهای محرک 

عکس رنگی 

داروهای گیاهی 

طب سنتی 

و. 

.سلام دوستان خوبم 

ببخشید الان اومدم 

ممنونم از همتون صدام کردید 😆😅

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
.سلام دوستان خوبم  ببخشید الان اومدم  ممنونم از همتون صدام کردید 😆😅

سلام عزیزم 

من در خدمتم

عزیزدلم 

من میخوام بدونم چه جوری بعد رهاکردن درمانت باردار شدی 

خودم یه ساله دارم درمان میکنم 

یه تخمک بیشتر ندارم به قدر ضعیفه که احتمال بارداریم کمه همیشه سایزش بدون امپول و قرص 14هست 

بعد میخوام بدونم داروی گیاهی یا چیزی استفاده کردی 

چقدر بعدش باردار شدی 

من الان دو ماهه درمان رو رها کردم 

خیلی کارا کردم نشدم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بهم دکتر گفته تخمدان ضعیفه 

دیگه بریدم قشنگ میدونم دیگه نمیشم 

نمیدونم چرا فقط دنبال امیدم 

عزیزدلم  من میخوام بدونم چه جوری بعد رهاکردن درمانت باردار شدی  خودم یه ساله دارم درمان ...

عزیزم من حدود یکسال بود بطور جدی دنبال درمان بودم

حدودا مرداد ماه سال 97 بود که بیخیالش شدم و رفتم دنبال کارم و طبیعی جلوگیری کردم

اواسط آبان به اصرار دوستام رفتم باشگاه برای بهتر شدن هیکلم 

همچنان تاخیر در پریود رو داشتم 

ده دی آخرین پریودم بود 

از ده بهمن تا پونزدهم منتظر پریود بودم و خبری نبود

الکی بی بی چک زدم و مثبت شد😑

بهم دکتر گفته تخمدان ضعیفه  دیگه بریدم قشنگ میدونم دیگه نمیشم  نمیدونم چرا فقط دنبال امی ...

ناامید نشو 

منم تخمکام بزور دارو نرمال میشدن 

شوهرم ضعف اسپرم داشت

2706