2733
2734

من عاشق هیکلی ام که کمرش گوده و قدش بلنده از اون مدلای فانتزی که تو نقاشیا هست  خواهرم اونجوریه  😢ولی من پشتمو دوست ندارم با اینه بااسنم پره کمرم گود نیست  راه حل بدین نگین خداداده و امکانش نیست  و نگین رو شکم بخواب چون سینه هام کوچیک میشه 🙈🙈معذرت میخوام یهو دوباره یاد این غم بزرگم افتادم تاپیک زدم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باسنت باید بزرگ بشه

بزرگه به اندازه ی کافی عزیزم  کمرم به اندازه ی کافی گود نیست گوده ولی نه اونجوری که گودی کمر داشته باشم

دیوانه ای دختر من میخوام گودی ایم خوب بشه تو دنبال گودی هستی

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2738

تو نت بزن علت گودی کمر هرکاری که گفته نکن تو بکن  

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

اونایی ک گودی کمر  دارن ؛  پیاده روی طولانی خیلی اذیت شون میکنه ... واقعا درد می کشن 

یا حتی با کفش پاشنه بلند  اذیت میشن

( ولی خب در عوض ، لباس تو  تن شون قشنگ وایمیسته )😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

برا قشنگی حاضری درد کمرو تحمل کنی؟؟؟

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
حرکت اسکات رو زباد انجام بده باسنت رو میکشه بالا و خوش فرم میکنه باعث میشه قوس کمر پیدا کنی

انجام میدم عزیزم ولی بازم قوسم کمه  من قوس زیاد دوست دارم مرسی بابت راهکارت راه حل دیگه ای سراغ نداری عزیرم؟

اسکات بزن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706