2733
2734

باش عکسو بزاد نظربدیم

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو سلیقه من نیس😂😂😂😂

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2738

شوخی کردم خوشگله مبارکه

وقتی زدن تو ذوقت گفتن زشته اله بله پذیراتو میبینم😏😏😂

کاربر جدیدی؟😐عیب نداره منم تو بدو ورودم یه مدت اعصابمو از دست داده بودم و پریشان شده بودم😐همه اول اینجورین بعد عادت میکنن😐کلا هرچی بذاری اینجا گرون گرونم باشه کلا یه عده هستن بهش بگن داهاتی😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706