2726

سلام دوستان عیدتون مبارک سال خوبی براتون ارزو میکنم بچه ها دخترم ۲۰ماهشه و شیرخشکیه اصلا هم غذا نمیخوره قبلا بهش اش و سوپ میدادم عادت کرده بود بهش غذای خودمون نمیخورد دیگه بهش ندادم تا عادت کنه ولی بحز شیر چیزی نمیخوره دندون داره جویدنم بلده ولی نمیخواد غذا بخوره میخوام کم کم از شیر بگیرم‌میگم‌چحوریه یدفه ای میگیرن یا کم کم دخترم اگه سر شیشه و عوض کنم دیگه اصلا نمیخوره مشکلی ندارم فقط نمیدونم‌یدفه ای بگیرم یا کم کم بعد غذا نخورد چیکار کنم دلمم میسوزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین منم گرفتمش اولش شیر روزش رو کم کن بعد سه روز شیر روز رو اصلا نده پستونک رو قایم کن فقط شبا بعد سه روز شیر شبو کم کن بعد یه بار ساعت دو شب بده دیگه نده ادیت میکنه شاید تا یه هفته چیزی رو هم نخوره اما در اخر به اشتها میاد شیر با لیوان بده بهش قبل خواب هم سیرش کن بهونه شیر رو نگیره هرچقدر سنش بره بالاتر دیرتر میتونی از شیر بگیریش

اصلا ی دفعه ای نگیر ب مرور لگیر من خودم پسرمو تازه دارم از شیر میگریم دوهفته ای هست اما هنوز کامل نگرفتم اول یکی دوبار در روزو چسب بزن بگو اوف شده بعد ب مرور زیاد کن من فعلا وقتی بیداره نمیدم تو خواب میدم ی بار روز و شبا

باید از ۱۸ ماهگی وعده های شیرش رو کم میکردی

سرش رو گرم میکردی و خوراکی های دیگه میدادی

الآنم دیر نشده اول وعده های روزت رو کم کن

واسه اینکه روز رو قطع کنی به نوک سینه ت تلخک بزن

از داروخونه بگیر

بخوره ببینه تلخه دیگه نمیخوره

شب ها هم چند شب بیدار میشه و گریه میکنه

یادت باشه همیشه تلخک رو سینه ت باشه حتی شبا

تا یک هفته

شب ها پاشد خوراکیهایی که دوست داره بهش بده 

شیر پاستوریزه بده

نوازشش کن زیاد ببوسش ک فکر نکنه دیگه دوسش نداری ک شیر نمیدی بهش

تو روز زیاد ببرش بیرون مخصوصا پارک ک اذیت نشه و بهونه نگیره

یه روز جمعه یه دونه انار رو بردار روش سوره یس بخون فوت کن بده بخوره بعد اون دیگه شیر نده بهش

این حدیث امام صادق هست.