2737
2734
عنوان

جاری😳👻

999 بازدید | 26 پست

جاریم خیلی تمیزه خونش ک میری حس میکنی اینا اصن اونجا زندگی نمیکنن هر وقت میخوان بیان خونمون خودمو میکشم تا ب اون حد تمیز بشه ولی نمیشه حس بدیه😐😳

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثل خونه جاری من 

ما خونه هامون جن داره

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

بستگی ب دکوراسیون تمیزی

و بچه های شیطون داره

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2738
وسایلش نو هست ؟ وسایل تو چی 

اره ب یه حد نو هستن وسایلمون 

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
منم صبح تا شب دستمال دستمه اونجوری که میخام نمیشه بی خیال شاید وسیله اهش شیک نو هستن؟؟

ن خیلی ولی شدیدا تمیزه

من دلم میخاد نامرتب باشم ک بگنفلانی خونه داری بلد نیست از منم تو. خونه هاشون. کار نکشن 😁😁😁😁ای ام تنبل

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
بچه نداره؟

چرا دو تا بچه داره

خونه منم میگن اونطوریه ولی اصلا خودم حس تمیزی نمیکنم. همیشه خداییش خونه تکونی دارم.بچه هم ندارم. همه میگن بچه نداری برا همینه. همیشه صبح ساعت هفت شوهرمو راهی میکتم دیگ نمیخوابم به جون خونه میوفتم .

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
2706