1177
648
عنوان

جاریم و شوهرم همو دوست دارن😭😭

4500 بازدید | 110 پست

سلام

اول از همه من کاربر جدید نیستم.چون نمیخواستم کسی بدونه که من این اتفاق واسم افتاده با اکانت جدید اومدم.

من و شوهرم خیلی هم دیگرو دوست داریم.خیلی خیلی

اون خیلی زیاد ابراز علاقه میکنه.منم همینطور

ما خانوادهامون ی شهرستانن و ما بخاطر شغل همسرم ی شهرستان دیگه.من تک دختر خانوادم هستم و دوتا داداش کوچیک دارم.همسرم ی برادر و دوتا خواهر از خودش بزرگتر داره

امروز صبح برادرشوهرم و جاریم اومدن خونمون اونا ی بچه ی چهار ماهه دارن.شوهرم عاشق بچه اس(ما بچه دار نمیشیم) و همش خیلی دورو برش میپلکید من با این مشکلی ندارم چون خودمم بچه دوست دارم.این خانوم وقتی میاد بچه شیر بده سینه هاشو میندازه بیرون.همسرمم بدتر زل میزنه بهش

وقتی که تازه رسیده بودن برادرشوهرم رفت دستشویی کهمنم تو اشپزخونه بودم جاریم زل زد به شوهرم وقتی شوهرم نگاهشو دید ی نگا به من کرد ببینه هواسم هست یا ن بعد که دید من زل زدم به جاریم نمیدونم چیکار کرد

خیلی بیش از حد اندازه باهم شوخی میکنن.خیلی بهم نگاه میکنن

بخدا حالم خیلی خرابه.حس میکردم اگه همین الان با کسی حرف نزنم میمیرم

در ضمن اون پنج ساله عروس خانوادس و من یک ساله

چی به شوهرم بگم بفهمه حالم از هر دوتاشون دیگه بهم میخوره

از همین الان ببخشید چون نشستن نمیتونم زیاد جواب بدم ولی سعی میکنم پاسخگو باشم

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
8

دفعه بعدی جلوی همه بهش بگو فلانی جان اون اتاق هست اگه میخوای شیر بدی!یا میخوای یه چیزی بیارم بندازی رو خودت

ضمنا همدیگه رو دوست ندارن ایشون بی ملاحظه اس شوهر شما هم هیزه!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

با شوهرت مستقیما حرف بزن و بگو حضور اون خانم، رفتاراش و حتی حرکات خود شوهرت داره ازارت میده. بگو یا یه فکری به حال این وضعیت بکن یا خودم یه برخورد جدی میکنم. ممکنه با شوهرت دعوات بشه سر این موضوع ولی به نظر من ارزشش رو داره. محکم وایسا سر حرفت و حرفت رو به کرسی بنشون. شوهرتم شاید اولش داد بیداد کنه و بگی توهم زدی ولی وقتی ببینه تو کوتاه بیا نیستی و ممکنه کارتون به جدایی بکشه یه فکری میکنه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1184

بنظرم بیشتر شوهرت هیز و چشم چرونه تا اینکه دوستش داشته باشه.آدم به سینه ی اعضای خانواده اش نگاه که نمیکنه بی ناموسی هم باب شده

دشت مان گرگ اگر داشت نمی نالیدم! نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده!!!!

عزیزم یکساله ازدواج کردی.شما هم بچه دار میشین.

ضمنا جاریت خیلی بیشعوره.

من شوهرتو مقصر نمیدونم.

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40