2726
عنوان

چطوری بنویسم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ترجمه:داشتم تو نت راجع به تهوع بارداری سرچ میکردم، با نی نی سایت اشنا شدم و عضوش شدم، الان میخوام تیکر بارداری بزنم، راهنماییم کنید!

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

تو پروفایلت اون سه تا خطو بزن بعد از منو اطلاعات کاربری رو بزن بعد درج وضعیت بارداری 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
تو پروفایلت اون سه تا خطو بزن بعد از منو اطلاعات کاربری رو بزن بعد درج وضعیت بارداری 

بعدش بزن بارداری تو و سال و روز ابی و صورتی و...

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم