2737
2739
عنوان

چطوری بنویسم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترجمه:داشتم تو نت راجع به تهوع بارداری سرچ میکردم، با نی نی سایت اشنا شدم و عضوش شدم، الان میخوام تیکر بارداری بزنم، راهنماییم کنید!

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

تو پروفایلت اون سه تا خطو بزن بعد از منو اطلاعات کاربری رو بزن بعد درج وضعیت بارداری 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738
تو پروفایلت اون سه تا خطو بزن بعد از منو اطلاعات کاربری رو بزن بعد درج وضعیت بارداری 

بعدش بزن بارداری تو و سال و روز ابی و صورتی و...

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم