2726
عنوان

آقای جوانمرد یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه جوانمرد غیبگویه؟

نه تو بورس تهرانه ولی خیلی خوب راهنمایی میکنه بیشتر حدساش درست از اب در اومده تا الان

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
2728
حالاچرا گیر دادید به اون  اگه خواستید خودم جوابتونو میدم

ممنون میشم راهنمایی کنید 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
سلام آقای جوانمرد الان دیدم تاپیک زدید گفتم یه سوال ازتون بپرسم به نظرتون ما بعد از تعطیلات خونه بخر ...

سوال منم هست😐

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من که چند روز مونده به آخر سال گرفتم.ولی واقعا برا سکونت خودمون . بعدم طلا ودلار نگهداریش سخت تره

ماهم واسه سکونت میخوایم ولی شوهرم میگه فعلا نخریم چون خونه شاید راکد بمونه تا چن ماه پولمون بانک بمونه سود بیاد روش بیشتر شه بتونیم یه خونه بهتر بخریم ولی من همش میترسم گرون شه دیگه نتونیم بخریم

خانما به نظرتون خونه گرونتر میشه 

من که میترسم خدا کنه گرونتر نشه

ما خونه مونو همین 29 اسفند فروختیم ،قراره بعد عید بخریم ، گرون شه به فنا میریم   

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2706