1147
1292
عنوان

آقای جوانمرد یه لحظه بیاین

1020 بازدید | 76 پست

یه سوال داشتم

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )

جوانمرد جواب نمیده

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

@پسر_جوانمرد    

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

سلام آقای جوانمرد الان دیدم تاپیک زدید گفتم یه سوال ازتون بپرسم به نظرتون ما بعد از تعطیلات خونه بخریم قیمت خونه بالاتر میره یا راکد میمونه یا پولمو بدم طلا بخرم بذارم یا ماشین 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

اگه باشه جواب میده الان بودش که😕

1315

خانما به نظرتون خونه گرونتر میشه 

1288
مگه جوانمرد غیبگویه؟

نه تو بورس تهرانه ولی خیلی خوب راهنمایی میکنه بیشتر حدساش درست از اب در اومده تا الان

1280