2733
2734

سلام بچه ها 

روز 10 سیکلم نزدیکی پر خطر داشتم😭

البته شک داریم

به نظرتون احتمال بارداری وجود داره؟ 

من عقدم😐(از عده ی معپمدودی خواهش دارم پند و اندرز ندن یا نکن شوهرت ولت کرد یا نگن بندو چرا اب دادی یا ازین چیزا ،دیدم که میگم)

بهترین زمان استفاده از قرص اورژانسی کی هست؟ 

عوارضش چیه؟؟ بعدش خونریزی میگیرم یا نه؟؟ 

خیلی عوارض اره?😢

💚💜You and me together, nothing is better

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا ۲۴ ساعت فقط اثر داره 😒ن الان

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2728

من مصرف نکردم تاحالا ولی مصرف کن احتیاط شرط عقل دیگه حالا یه ماه پریودت به هم بریزه هم این میگذره ولی تو عقد حامله شی شاید اذیت شی

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

تا ۷۲ ساعت بعد رابطه وقت داری قرص اورژانسی بخوری 

هرچی زودتر اثرش بیشتر 

بعد یه هفته الی ۱۵ روز به خونریزی میوفتی 

عوارضشم بهم خوردن زمان پریودیته

برای یکی دوبار خوردن در سال نه عوارضش زیاد نیست و اشکالی نداره 

ولی سعی کن تا یکی دوساعت بعد رابطه بخوری که اثرش بیشتر باشه

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2738
هنوز 24 ساعت نشده😕 بعدش چه اتفاقی میوفتع؟؟  منظورم اینه خونریزی میگیرم یا نه هیچ اتفاقی نمیو ...

چند روز بعد به خونریزی میوفتی عزیزم 

و تاریخ پریودتو از همون موقع حساب کن

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
هنوز 24 ساعت نشده😕 بعدش چه اتفاقی میوفتع؟؟  منظورم اینه خونریزی میگیرم یا نه هیچ اتفاقی نمیو ...

ن هیچی نمیشه ولی زودتر بخور تا نطفه نشده

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
تا ۷۲ ساعت بعد رابطه وقت داری قرص اورژانسی بخوری  هرچی زودتر اثرش بیشتر  بعد یه هفته الی ...

وای مرسی عزیزم 

این نامرتب شدن پریودی چقد طول میکشه تا خوب بشه و برگرده به حالت اول؟؟ 

چشم الان شوهرمو بیدار میکنم بره بخره

💚💜You and me together, nothing is better
2706