2737
2734
اهاا اینستاشو دارم فرکانس جدید داد میزنم اونو سیگنالشم میاد ولی قطعه کلا نمیدونم حالا پارازیته یا کل ...

ببین الان از همسرم پرسیدم

میگه که برای ما هم اینطوری شده بود یع بار پاک کن از دوباره بریز (از رو فرکانسش دوباره بریز  (پیدا کن شبکه رو))

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ببین الان از همسرم پرسیدم میگه که برای ما هم اینطوری شده بود یع بار پاک کن از دوباره بریز (از رو فر ...

واای مرسیی عزیزم الان امتحان کردم اومد اتفاقا داره همین فیلمم نشون میده😅😍😍 دستت دردنکنه دوستم❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واای مرسیی عزیزم الان امتحان کردم اومد اتفاقا داره همین فیلمم نشون میده😅😍😍 دستت دردنکنه دوستم❤❤❤

😍😍😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️