2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قسمتای اولشه،هنوز موضوع مشخصی نداره

اولش که از هنرپیشه بودن مهتاب کرامتی میگه ک بخاطر شوهرش یغما،کنار گذاشت بازیگری رو،اما دوباره داره میره طرفش

الان هم ک یغما گم و گور شده و وکیلش میگه اتهام مفسد فی الارض خورده بهش

این وسط ی الیاس نامی هست ک....

کلا چند تا موضوع و داستان موازی با هم پیش میره

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
ما یاه ست نداریم فقط هاتبرده اونجام ک هیجی نشون نمیده😧

از 4u ببین هاتبرده

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من از شبکه فور یو دیدم نمیدونم کی پخش میشه مثلا ی ساعت پیش داشت تکرای میدادفک کنم قسمت اولش بود ک دختره میفهمه بارداره.چ زمانی پخش میشه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2738
ما یاه ست نداریم فقط هاتبرده اونجام ک هیجی نشون نمیده😧

کلا همه سریالارو نشون میده ممنوعه،رقص روی شیشه،قبلنا شهرزاد رو میدیدم

از سی دی خریدن بهتره خونه رو شلخته میکنه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

تااینجاش که دیدم چنگی به دل نمیزنه یکم لوسه ،ممنوعه باحالتره

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
4u از اون موقع فرکانسش عوض شد هرچی میزنیم دگ نمیاد نمیدونم چرا اینجوری شده واس شما رو هاتبرد میگیره ...

برای ما هم قطع شد شوهرم فرکانساشو از کانال برداست درست شد دوباره 

کانالشو داری؟

برای ما هم قطع شد شوهرم فرکانساشو از کانال برداست درست شد دوباره  کانالشو داری؟

اهاا اینستاشو دارم فرکانس جدید داد میزنم اونو سیگنالشم میاد ولی قطعه کلا نمیدونم حالا پارازیته یا کلا قطعه

2706