2733
2734

سلام به همگی بچه ها توبیمارستان هایه اعصاب وروان رفتارپرسنل چه جوریه وکسیومیشناسیدکه بستری شده باشه اونجا حالش الان چطوره؟بعدم اینکه کسی میتونه بره بگه بستریم کنید چه جوریه کلا میخواستم یه اطلاعی داشته باشم دستتون دردنکنه 

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خیلی چیزا بستگی داره مستقیم که نمیفرستن اونجا زمانی میفرستن که بیمار روان درمانی شده اثر نکرده دارو درمانی شده اثر نکرده و... اخرین مرحله هس فکرکنم هیچکسم با پای خودش نمیره اونجا مگر اینکه مجبور شه به زور بستریش کنن

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

مشکلم یکی دوتانیست آخه 

مامانم ایناهم میگن بایدبستریت کنن دیوونمون کردی

هم افسردم خیلی شدید هم وسواس فکری وشست وشودارم هم میگرنیم قرص میخورم امابهم جواب نمیده دیگه روزبه روزدارم بدترمیشم

2738

آخه پزشکاالان من میگم حوصله هیچیوندارم حالم خوب نیست میگن برو دنبال یه چی میگم بابامن شکست خوردم طرفوروزبه روزبیشترمیخوام میگن نامه بنویس سوگواری کن  اینقدرتاحالا مشاوررفتم بخدامن هرکی هرمشکلی داره راهنماییش میکنم اما نمیدونم خودموچه جورراهنمایی کنم نمیدونم چه جورآروم بشم نماز دعا همه هم میخونم امادیگه هیچکی قبولم نداره

تا به حال قرص مصرف کردی؟

آره ولی دکترعمومی داده متخصص نبود اونموقع که خواستم برم پیش یه دکترمتخصص همه گفتن نرو بدترمیشی قرص نخور 

آره ولی دکترعمومی داده متخصص نبود اونموقع که خواستم برم پیش یه دکترمتخصص همه گفتن نرو بدترمیشی قرص ن ...

به همه چی کار داری اخه 

برو اول یه روان شناس خوب اگه تشخیص داد باید بری روان پزشک برو 

اول برو روان شناس حاذق 

چشمانم را 
2706