2726

ما کلا تهران زندگی نمیکنیم بندر عباس هستیم میخواهیم پولمون رو سرمایه گذاری کنیم به نظرتون پرند مسکن مهر بگیریم خوبه،؟؟

الحمدالله رب العالمین 

زمین و خونه رو هر جا بخری تو زمان بهش بخوره سوده. حتی اگه وسط بیابون باشه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

در کل خونه و زمین خریدن خوبه. در بدترین حالت قیمتش ثابت میمونه ولی قطعا پایین نمیاد.

در مورد پرند هم اگر الآن بخرید، زمانی که متروی پرند راه بیوفته، فقط به خاطر مترو، کلی میره روی قیمت خونه. 

من اواخر خرداد ماه یه واحد یه خوابه توی پرند خریدم 40 تومن، الآن همون واحد رسیده به حدود 100 تومن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در کل خونه و زمین خریدن خوبه. در بدترین حالت قیمتش ثابت میمونه ولی قطعا پایین نمیاد. در مورد پرند ه ...

توکل بر خدا صبح داریم میاییم تهران اما ما نهایتا 40 تومن پول نقد داریم که با وام و رهنی که بدیم بتونیم یه واحد برداریم به نظرتون میشه ،؟کدوم فاز برداریم خوبه؟؟؟

الحمدالله رب العالمین 
2728
توکل بر خدا صبح داریم میاییم تهران اما ما نهایتا 40 تومن پول نقد داریم که با وام و رهنی که بدیم بتون ...

با چهل تومن در خوش‌بینانه‌ترین حالت میتونید خونه پیش‌خرید کنید. خونه آماده تحویل نمیتونید بگیرید.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب