2733
2739
عنوان

بچه ها میخوام ایام عید یه منبع درامد درست کنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1561 بازدید | 50 پست
آش رشته بپز یا سمبوسه خیلی طرفدار داره همه هم دوست دارن

فک کنم اش رشته طرفدارش بیشتره پس تا حلیم 

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
منم جدیدا صتبون گیاهی درست میکنم میفروشم خدارو شکر فعلا خوب پیشرفته

کجا میفروشین عزیزم ؟ 

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو خونه میفروشم درو همسایه اشنا فامیل یه عطاری هم هست ازم میخره

چه خوب چطوری راحت زیاد سرمایه نمیخواد

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

مسابقه خانه ما دیدی ؟؟

برای کسب درآمد بعضی از خانواده ها آش عدسی یا غذا محلی اون منطقه را تو خونه آماده میکردن و جاها شلوغ شهرشون میفروختن .ی پیک نیک هم ببر ک غذارا بذاری روش ک داغ بمونه .خیلی هم فروش میرفت

البته بستگی به مواد صابونت میخواد چه موادی بزنی توش مثلا صابون بابونه روغن بابونه وبابونه میخواد

خودت درست میکنی؟ منم میتونم برم تو اینکار ؟ زیاد وقت میگیره یا کم هزینه ش چطور؟

سرمایه کم میخواد مثلا ۳۰۰ تومن

خوبه امورش هاش چجوریه دوست دارم یاد بگیرم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706