2726
عنوان

خانمایی که کیست دارید یا داشتید

174 بازدید | 17 پست

پریوداتونو عقب مینداهت؟من تو اقدامم دوروز میشم بیبی زدم منفی بود.کیستم کوچیکه چرا پری نمیشم؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

دوروز پیش بیبی زدم منفی بود.چرا اینجوری عقب انداختم؟اقدامم داشتم.اولین باره عقب میندازم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

همیشه یه هفته جلوتر از پریودم لک بینی دارم و...ولی این بار خبری نیست.ممکنه باردار باشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من قبل بارداریم از سن کم کیست داشتم یعنی پلی کیستیک بودم پریودیام بعضی وقتا دو ماه یا حتی سه ماه یکبار بود بدون هیچ تاریخ دقیقی

رفتم دکتر یک دوره قرص واسه بارداری خوردم همون ماه اول اقدام خدا نینی بهم داد

من قبل بارداریم از سن کم کیست داشتم یعنی پلی کیستیک بودم پریودیام بعضی وقتا دو ماه یا حتی سه ماه یکب ...

خداراشکر.قرص واسه بارداری یا قرص ضد بارداری؟

خداراشکر.قرص واسه بارداری یا قرص ضد بارداری؟

قرص برای بارداری

کلا قبل اقدامت برو حتما دکتر چکاپ کامل بشی تمام آزمایشات رو هم انجام بده

برای بیبی چک هم دو روز تاخیر خیلی کمه که مثبت نشون بده حداقل یک عفته طول میکشه تا بیبی چک درست نشون بده البته بین آدم ها متفاوت هم هست

قرص برای بارداری کلا قبل اقدامت برو حتما دکتر چکاپ کامل بشی تمام آزمایشات رو هم انجام بده برا ...

اره رفتم چکاپ.میدونستم کیست دارم.بعد عید میرم دوباره ان شاالله

یعنی دکتر میدونست کیست داری و بهت دارو نداد؟؟؟

قرص ال دی داد.خوردم دوماه.ولی بی تاثیر بوده

منم عقب مینداختم یهو ده روز دو هفته.

واسه درمان کیستتون چیکار گردید

قرص ال دی داد.خوردم دوماه.ولی بی تاثیر بوده

به نظرم دکترت رو عوض کن چون الان کمتر دکتری واسه کیست قرص ال دی میده 

برو بگو میخوام واسه بارداری اقدام کنم اون موقع دارو بهت میده

قرص ال دی و قرص های جلوگیری بدترین قرص ها واسه کیست هستن تجربه دارم که میگن

من با دمیترون و یک قطره واسه کیستم دکتر مشکلمو حل کرد

واسه بارداری هم کلومیفن خوردم

واسه درمان کیستتون چیکار گردید

هیچ کار باید قرث ال دی میخوردم که خوب شه دکترم گفت خودش باهرپریودی رفع میشه چیزی نخور

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
من قبل بارداریم از سن کم کیست داشتم یعنی پلی کیستیک بودم پریودیام بعضی وقتا دو ماه یا حتی سه ماه یکب ...

قرص چی داد

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2706