2726
عنوان

بی خوابی وحال خرابی🙂

175 بازدید | 20 پست
مثل هر شب هوس
عشق خودت زد به سرم
چند ساعت شده
از زندگیم بی خبرم
از همان جاده که تو رفتی و من ماندم و من بین این قافیه ها گم شدم و در به درم در به درم
بسته بسته کدئین خوردم و خوابم نگرفت بسته بسته کدئین خوردم و خواب نگرفت
پدر عشق بسوزد که در آمد پدرم بی تو دنیا به درک بی تو جهنم به درک کفر مطلق شده ام دایره ای بی وترم
پدر عشق بسوزد که در آمد پدرم بی تو دنیا به درک بی تو جهنم به درک کفر مطلق شده ام دایره ای بی وترم
این همه فاصله در جاده صد ریل قطار بال پرواز دلم کو که به سویت بپرم
من خدای غزل ناب نگاهت شده ام از رگ گردن تو من به تو نزدیک ترم

😴😫

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته شدمممممممم😭😭😭😭

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
منممممممم همینطوررررر😔😭😭😭😭

😢😢😢ما تو راهیم پشتم درد گرف انقد نشستم خوابم میاد نمیتونم بخوابمممم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😢😢😢ما تو راهیم پشتم درد گرف انقد نشستم خوابم میاد نمیتونم بخوابمممم

میگن تفسبر یکی بود یکی نبود اینه که اول فقط خدا بود و هیچ کس دیگه ایی نبود

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
الهیییی عزیزم منم ازفکروخیال نمیتونم بخوابم حالمم الااصلاخوب نیست😭😭😭😭

پاشو یه چای نسکافه ای چیزی بخور منحرفت کنه🙁🙁🙁

بعد آهنگ گوش کن

میگن تفسبر یکی بود یکی نبود اینه که اول فقط خدا بود و هیچ کس دیگه ایی نبود

هوم🙁

2706