2726
چ مارکی

اگر میتونی گرون بخری کلینیک(چون ی برند بهداشتی هست کم پیش میاد حساسیت نشون بده کسی) 

نوت و فلورمار خوبن

دوسه اصلا خوب نیست 

مارک مک هم الکی گرونه خوب نیست 

ب نظر من اول ارزونارو بخر اگر حساسیت داشتی برو سراغ گرونا 

چی خریدی؟اگه خوب بود راضی بودی به من بینوا هم بگووووووو    

من تعریف ایزدین از خیلیااااااااااا شنیدم حدود ۱۳۰ ت فکنم 

ولی چون پوستم مستعد آکنست بهم اوسرینو پیشنهاد دادن

کنترل کننده چربی داره آنتی شاین هم هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم احتمالا لوازم ارایشی که استفاده میکنی فیک هستش،البته احتمالا،مثلا خط چشم رفتی بگیری بگو که حسا ...

عزیزم من از چندجا پرسیدم مارک های خیلی خوب برای رژ اصولا میگن رژ های ماندگای بالا نگیرید و یا ندارن چون هرچی ماندکاری بیشتز باشه سربش هم انگار بیشتر میشه و خشک ترن

یادم تورو فراموش..

من کلا کرم پودر نمیزنم  ، ضد افتاب میزنم ک پوشش خوب باشه و حتما بدون کرم پودر جون کرم پودر بلند مدت پوست رو‌‌یر میکنه

ضد افتاب اون کامپکت خیلیییی بهم  میسازه و

لانسون هم خوبه باید ببینی کدوم ب پوستت بیشتر میسازه یا میاد

ریمل خیلی مارک ها رو امتحان  کردم مارک کیکو خیلییی خوبه اما تپ ایران اصلش خیلیی کنه اصلا نیست ( هرچی خودم از جاهای مختلف تهران گشتم همش فیک بود ) ، ریمل میبلین بد نیست خوبه ( از جای مطمعن ک اصل باشه بخر)  ، ریمل اینلی هم ب صرفه تره و هم کیفیتش واقعا نسبت ب قیمتش خوبه ( ایرانیه ) 

خط چشم اینلی هم من دوست داشتم

رژ آرت دکو هم خیلی خوبه من پوست لبم خیلی خشکه و ارت دکو سرب نداره و ویتامین ای هم فک کنم داره 

رژ تارت هم ک ایران پیدا نمیشه ولییییییی عالییهههه واقعا من دوست دارمش فک کنم امریکاییه و الان هم خیلی گرون 

خط چشم کلینیک هم خیلی خوبه

کانسیلر ارت دکو هم دوست دارم

کلا من از هر مارکی یه محصول استفاده کردم  بنظرم در کل مارک گاش ، نوبا ، مک ، کلینیک ، ارت دکو ، کیکو ، تارت ، اینلی  خوبن

یادم تورو فراموش..

من همیشه آرایش ملایم مثه حالت گریم میکنم. برا همینم وقتی پاک میشه بیشتر خوشحال میشم . یه حالا طبیعی میگیره 😊

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من کلا کرم پودر نمیزنم  ، ضد افتاب میزنم ک پوشش خوب باشه و حتما بدون کرم پودر جون کرم پودر بلند ...

آفرین آدم باید حتما لوازم آرایش خوب بزنه. منم کیکو استفاده میکنم. از خارج از کشور سفارش میدم برام بیارن. واقعا عالیه. رژ لبم دوسه و اواگاردن هم خیلی خوبه. من دوس دارم رژ حالت روغنی داشته باشه. رو لب

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
بعضیا فکر میکنن که فیکساتور فقط برای بعد از آرایشه نه برای قبل از آرایش هم هست و آرایش رو نگه میدار ...

میشه پرایمر خوب معرفی کنی؟من موستم تقریبا چربه و منافذ باز هم دارم

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...
2706