2737
2734

ولی همش استرس دارم حالم بده شبا از استرس نمیتونم بخابم همش میگم اکه بچم سالم نباشه اگه بدنیا بیاد دست یا پا نداشته باشه 😢خدایا خودت کمکم کن تنهام 

انشالا که هیچی نیست ما مادرها همه این دوران را گزروندیم انشالا دست خیری بلند میشی. بچتم سالمه سالمه. فقط این ۵ روزو حسابی بخواب که دیگه از استراحتو خواب خبری نیست تا ۳ ماه.

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

دیوونه ب اینا فکر نکن ب سلامتی میاد بعدش تاپیک میزنی منو نی نی 😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای وای این فکرا چیه؟! مگه غربالگری نرفتی؟ بنظرم از الان افسردگی زایمان گرفتی؛ برو دکتر وگرنه بچه بدنیا بیاد افسردگیت تشدید میشه

همش به چیزای خوب فکر کن، تا هم زایمان خوب و هم شیردهی و بچه داری خوبی داشته باشی، 

صد در صد بچه‌ات سالمه، برای سلامتی‌ش هم سوره صافات رو بخون

واااا اینا چه فکراییه میکنی ..همه چی  بسپر به خدا ..ذکر بگو دلت اروم بشه ..والعصر بخون بچت صبور میشه ..ان شاء الله سالم و صالح باشه ..یکم دیگه صبر کن میاد بغلت خیالت راحت میشه

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷
2738

منم ۱۲ روزه زایمان کردم مث تو اواخر همش استرس داشتم بچم ناقص باشه الکی خودتو اذیت نکن راحت استراحت کن ک دیگه نمیتونی بخوابی😭 من از سا بیدارم شبم ۱۲ خوابیدم خوابم میاااد😭

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

پس اینهمه سونو برای چی رفتی!!!!!!!!

مطمئن باش سالمه توکل کن ب خدا 

چند روز بعد نی نی تو بغلت از بیمارستان میای خونه

سر زایمانت برام دعا کن عزیزم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
ای وای این فکرا چیه؟! مگه غربالگری نرفتی؟ بنظرم از الان افسردگی زایمان گرفتی؛ برو دکتر وگرنه بچه بدن ...

چشم میخونم  

چرا رفتم غربالگری یکو دو فقط سونویه سه بعدی نرفتم عذاب وجدان گرفتم😣

منم بچم ۵ روزه به‌دنیا اومده قبلش گفتم خداکنه سالم باشه دلمو بد نکنم اما فردا صب تولدش که دکتر نوزادان اومد بالا سرش فهمیدم مشکل داره حالا بچرو خوندم باید اتل ببندم خیلی ناراحتم واسه من دعا کن

2706