2410
2553
عنوان

بچه ها میشه راهنماییم کنید؟

122 بازدید | 23 پست

کارت عابربانکمو الان متوجه شدم ک گم کردم

باید برم مسدودش کنم ولی خب فعلا ک همه جا تعطیله البته میتونم از طریق همراه بانکمم مسدودش کنم ولی خب اگه مسدودش کنم دیگه نمیتونم از رمز دومش ک رو گوشیمه ش ارژ و اینترنت بگیرم؟کاملا غیرفعال میشه؟☹

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

الان اگه کسی با کارتت کاری بکنه شما مجرمی گلم برو بسوزون من دیدم تو اطرافیان پنجم میری کارت جدیدتو میگیری با رمز دومش

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
دوتا سوال کردم جواب کدومش آره س؟😐🙄

ن نمیشه بعدش فکر کنم شار ژ اینا بگیری  کلا دیگه ب احتمال زیاد غیر فعال میشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
حالا که همراه بانک داری پولات و به یه کارت دیگه واریز کن 

فقط همین ی کارتو دارم☹رمزشم ی چیز عجیب غریبه😑😄طوری نیس ک کسی حدس بزنه ولی خب تا پنجم ک بانکا باز بشه و من بتونم ی کارت جدید بگیرم خیلیههههه

میترسم الان مسدودش کنم بعد نتونم برا گوشیم ش ا رژ و اینجور چیزا بگیرم☹فکر میکردم فقط کارت غیرفعال میشه ن خدماتی ک با رمز دومش انجام میدم😟

2714
الان اگه کسی با کارتت کاری بکنه شما مجرمی گلم برو بسوزون من دیدم تو اطرافیان پنجم میری کارت جدیدتو م ...

باشه مرسی

حالا بازم تو وسایلم خوب نگاه میکنم اگه ندیدمش دیگه مسدودش میکنم☹

فقط همین ی کارتو دارم☹رمزشم ی چیز عجیب غریبه😑😄طوری نیس ک کسی حدس بزنه ولی خب تا پنجم ک بانکا باز ب ...

از خواهر برادر یا کس دیگه کارت بگیر

❤یاالله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک❤
فقط همین ی کارتو دارم☹رمزشم ی چیز عجیب غریبه😑😄طوری نیس ک کسی حدس بزنه ولی خب تا پنجم ک بانکا باز ب ...

اگه توش پول زیادی کهدحتما یا مسدودش کن یا به کارت مامانت خواهرت کسی،واریززکن اگه پول زیادی عم نداری که ولش کن 

اگه توش پول زیادی کهدحتما یا مسدودش کن یا به کارت مامانت خواهرت کسی،واریززکن اگه پول زیادی عم نداری ...

زیاد منظورت چقده؟🙄😒😄

2706