2726

اه 

الان حالم بده 

احساس میکنم امام رضا ازم دلگیر شد

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
سر چی ؟

یکی اینکه من هول نمی‌دادم هی به من میگف هول نده جیغ زدم سرش 

یکی با مشت در حین زیارت زد تو دماغم 

یکی هم خادم بود نمیذاشت پول بندازم 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چراااا ، منو دعا کن بهش بگو دلم براش تنگ شده ، مرسی 😊

من دلم نه آرومه الان 

خیلی شرمندم 

چرا انقد اعصابت خورده خب جاهای شلوغ پیش میادفداتشم

خیلی عصبی ام 

اه 

خواستم یه حرفی بزنم دیدم به خودم قول دادم امسال این عادت بد رو ترک کنم

نگران امام رضا نباش چون میدونه ناراحتی و دلگیر نمیشه

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
یکی اینکه من هول نمی‌دادم هی به من میگف هول نده جیغ زدم سرش  یکی با مشت در حین زیارت زد تو دما ...

پیش اومده عزیزم ، ناراحت نباش 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
خواستم یه حرفی بزنم دیدم به خودم قول دادم امسال این عادت بد رو ترک کنم نگران امام رضا نباش چون میدو ...

بگو حالا حرفتو 

پس عذاب وجدان نگیر بهش  فک نکن پیش میادخب

دارم گریه میکنم 

بگو حالا حرفتو 

چون میگی  پس باشه میگم

میگم چرا اصرار کردی پول بندازی،مگه میزان ایمان با پول سنجیده میشالبته خودم شیعه دوازده امامی مقید هستم و مذهبی اما بعضی کارا واقعا درست نیست مثل اینکه حتما باید آهن دور قبر مبارک حصرت رو بوسید

حیلی از مراجع هم گفتن کار بدیه

خلاصه جون گفتی گفتم و ببخشم

همین که واسه نیتت تا مرحله مشت خوردن و عصبی شدن و گذشتن از پولت پیش رفتی یعنی ولایت دوست هستی فقط اشکالت این بوده که بد روزایی رفتی که اونم میدونم دل عاشق این حرفا حالیش نیست

شبت خوش گلم

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

من درکت میکنم

اعصاب ادم باید اهنی باشه که اونجور جاها طاقت بیاره

من خیلی صبورم و بینهایت مواظب و مراقب که حق کسی رو ضایع نکنم ولی خدام حضرت هردفعه منو‌گریه میندازن

کلا خدام حضرت خیلیاشون شبیه مامورای جهنمن ولشون کن

با اینکه من هیچوقت نه خواستم پول بندازم نه اکثرا جلو میرم نه کسی رو هل میدم...

انگار قسم خوردن ازارت بدن دل خون بری

یه گوشه هم وایسم میان میگن اینجا وای نستا حتی اگر پرنده اونجا نباشه

زایر ها هن قربونشون برم بعضیا فکر میکنن جنگه بقیه هم دشمنن

یبار یکی ارنجشو همچین تو سینه من فشار داد که داشتم میمردم

میخواست بره جلو 

رنگم پریده بود از درد میخواستم فریاد بزنم بهش گفتم خانم دستتو بردار با لبخند میخواست منو قورت بده

درکل تقصیر تو نیست

هم زایر هم خدام مشکل دارن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706