2726
عنوان

دلیل تب و لرزم برای چیه به نظرتون

92 بازدید | 11 پست

تو خواب نصف شب تب و لرز گرفتدم و سردم بود الان هم گرممه و عرق کردم .به نظرتون عفونته ؟؟؟پریودم هم یه هفته دیر کرده به نظرتون ممکنه باردار باشم یا بخاطر عفونته پریود نشدم .همش گرممه .تست پریروز زدم منفی بود امروز آزمایش بدم؟؟

منم چن روز اینجوری شدم استامینوفن خوردم خوب شد

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی ک تب داره عرق نمیکنه .‌ حالا ک عرق کردی پس تبتم میاد پایین .. کمر درد و تب نشونه عفونته

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
کسی ک تب داره عرق نمیکنه .‌ حالا ک عرق کردی پس تبتم میاد پایین .. کمر درد و تب نشونه عفونته

قرص که خوردم بعدش شروع شد عرق کردنم کمی بهتر شدم.عفونت ادرار منظورته؟

قرص که خوردم بعدش شروع شد عرق کردنم کمی بهتر شدم.عفونت ادرار منظورته؟

خوبه ک تبت قطع شد .. نه عفونت ادرار باید سوزش داشته باشی یا خارش و ترشح .‌ولی کلا زنا عفونت پنهان دارن متاسفانه ک علائم نداره .. انشالله ک عفونت نداری و بارداری عزیزم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
خوبه ک تبت قطع شد .. نه عفونت ادرار باید سوزش داشته باشی یا خارش و ترشح .‌ولی کلا زنا عفونت پنهان دا ...

خدا کنه امروز حتما میرم آزمایش میدم. چون بلاتکلیفم نمیدونم خشک کننده بخورم یا نه

هیچی نخوور .. اول ازمایش بده بعد .