2737
2734
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 123 پست

دوستم با یک مشاور صحبت کن برای این مشکل با مادرشوهرت 

یا ویس کلید مرد رو گوش کن (یک ساعت وقتت رو میگیره ولی شاید بتونه راهی بده شایدم نتونه ) 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم که درکم میکنی. احتیاج شدید به آرامش دارم

آخه هیچ مادری دلش نمیخواد بچشو بزنه، اونایی که کنترل اعصابشونو ندارن هم فشار روحی زیادی رو دارن تحمل میکنن 

عذاب وجدان شما قشنگ داره حس میشه، معلومه چقدر ناراحتی دیگه نمیخوام نمک باشم رو زخم کسی، من که دلسوز تر از تو نیستم برای بچه هات، بعضی ها عادت دارن فقط زخم زبون بزنن و برن

2728

ببخشید اگه با عنوانت خیلی ناراحت شدم واقعا قلبم به درد اومد

میبینی منم زود از کوره در میرم😂دلت نگیره ازم عزیزم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738
ممنونم حتما سعی خودمو میکنم. برام دعا کنید وبرای بچه های معصومم

الان هم گوشیت رو خاموش کن برو بخواب چون بی خوابی هم یکی از دلایل کم تحملی و نداشتن اعصابه 

اونا بیدار میشن اونوقت تو خوابت میاد و به پر و پات بپیچن عصبی میشی، مدیونی فک کنی از عقلم نیست از تجربمه ها   

البته من بچه کوچیکم جغده و شبا نمیخوابه نمیذاره منم بخوابم   

الان هم گوشیت رو خاموش کن برو بخواب چون بی خوابی هم یکی از دلایل کم تحملی و نداشتن اعصابه  اون ...

آره حتما باید کلا گوشی رو کنار بزارم زیاد باهاش ور میرم

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
من باید تجدید قوا کنم هم روحی هم جسمی فقط خدا خودش کمک کنه

درسته عزیزم .تو میتونی.من گوشیم رو تو روز اصلا دست نمیزنم فقط شبها.خیلی تاثیر گذار بوده تو رفتارم و کارهام.سعی کن زیاد وقتت رو پای گوشی نباشی

خدایا شکرت...
نه اصلا ناراحت نشدم حقم بود

نه حقت نبود فقط یک تلنگر بود که از بیرون نگاه کنی به ماجرا حقت ارامشه اما همین امشب تصمیم بگیر و عمل کن عزیزم به خودتم جایزه بده هر روز بدون دعوا هر روز با کنترل بگذره عالیه امتیاز بده یک شبه نمیشه اما کم کم میبینی چقدر یاد گرفتی میبینی فاصله دعوا ها شده هفته ای یک بار ماهی یک باز چند ماهی یک بار میبینی بچهاتم کمتر اذیت میکنن بیشتر میخندن

😙😍شب خوش

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706