2703
2553
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 123 پست
میدونم ولی دست تنهام مادر ندارم خواهرم پیشم نیست با وجود داشتن شرایط بد زندگی پرستار پدر پسرمم هستم. ...

خواهر خوبم همین  که فهمیدی کارت اشتباه بوده کافیه یه مادر هیچ وقت نمیتونه بد باشه بخاطر شرایط زندگی اینجوری شدی . هر مادری،ممکنه به بچش تشر بزنه دعوا کنه کتک بزنه . هیچکدوم هم از دعوا کتک نمردن . شاید خیلی،از ما تو بچگیامون از این کتکا خوردیم . ولی به خودت قول بده از فردا باهاشون جوری رفتار کنی که امشب و همتون فراموش،کنید اول همه ببرشود دکتر غذای مورد علافه درست کن ببرشون شهر بازی یا پارک نزدیک خونه تنقلاتی بگیر که دوست دارن . هر وقت خواستی دوباره دعوا کتی یاد امشب بیفت که چی به حالت گذشت. از ته دل برات ارزوی صبر و ارامش دارم و امیدوارم خدا یه ارامشی تو دلت بزاره و زندگیت و بهتر کته 

میگم ک ما زنها احساسمون همه چیزه،حس خوب بدید و ب آرام بودن دعوت کنید و همین راهکار ک قرص معرفی می کن ...

میدونم منم خودم سریع عصبانی میشم قبلنا بچمم میزدم نه محکم و بد اما چرا دروغ میزدم حتی یک بار نشستم انقدر خودمو زدم تا چند روز سرم جایی که زده بودم درد میکرد اما سعی کردم خودمو کنترل کنم تمرین کردم بچه کفر ادمو در میاره اما اون 3 سالشه من 33 اون 5 من 35 پس باید بتونم الان خیلی وقته نزدم خیلی وقته. دیگه رفتم تو مرحله کنترل عصبانیت وقتی اذیت میکنه سعی میکنم عصبانیم نشم تو عصبانیت تماس چشمی نداشته باشم برم اشپزخونه ظرف بشورم دستم زیر اب باشه یا گازو بسابم یا دسمال کشی کنم یا توالتو بشورم سر خودمو گرم کنم حرصمو سر کار خونه در بیارم اروم شدم بیام توضیح بدم براش 5 سالشه اما تا حدودی میفهمه دیگه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

5 وسه

ای جون دلم

کوچیکم هستن 

منم بچم سه سالشه البته یه یک و نیم ساله هم دارم

هواشونو داشته باش مامانیشون 

اونا الان تو سنی هستن که روحیه اشون شکل میگیره نذار بشن یه آدمای پرخاشگر 

میدونی زندگی از نظر بچه ها یعنی چی؟ بچه ها هیچ درکی از زندگی ندارن زندگی از نظر بچه ها یعنی بازی کردن

ببین چقدر ساده و پاکن 

تو باید باهاشون زندگی بکنی، یعنی هم بازیشون باشی نه اینکه بزنی 

میدونم دلت میخواد بهترین باشی براشون روح خسته ات نمیذاره 

ولی سعی کن

اونا باید از کودکیشون لذت ببرن نذار روحشون داغون بشه، روح داغون ترمیم نمیشه ها   

2720
بعضی ها شدن دایه دلسوز تر از مادر، هیچکی از این مادر بیشتر دلسوز بچه هاش نیست، معلوم نیست چقدر فشار ...

ممنونم که درکم میکنی. احتیاج شدید به آرامش دارم

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
ای جون دلم  کوچیکم هستن  منم بچم سه سالشه البته یه یک و نیم ساله هم دارم هواشونو داشته ...

الهی بمیرم براشون. دعا کنید برام ممنونم. خدا بچه های شمارو هم حفظ کنه

باهاشون بازیای ساده بکن تا یکم جبران بشه مثل دنبال بازی با یک چادر و پشتی یا مبل خونه بساز برین توش همو قلقلک بدین 

با چسب پهن کاغذیا رو فرش مسیر بکش بگو روش راه برین به نوبت با چند تا کاغذ که خودشون رنگ کنن و کمی چسب بشینین کاردستی بسازین مثلا تیکه کنن بچسبونن لیوان و...

شاید مسخرست اما اگه یکم باهاشون باشی و توجه کنی برای جلب توجه تو جیغ نمیزنن و لجبازی نمیکنن اذیتت نمیکنن 

از طرفی روحشون ترمیم میشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2714
دهن بینه وچشمش به دهن مادرشه. هر اتفاقی تو زندگیم افتاد عاملش خودشو مادرشه.اینقدر لقب زشت بهم دادن ک ...

چرا قطع رابطه نمیکنی منم باذخانواده شوهرم و کلا فامیلا قطع رابطه کردم الان خدارو خیلی ارامش دارم شوهرم و بچم میرن سر میزنن میان خونه ولی دیگه چون رابطه نداریم نمیتونه پرش کنه یا چیزی در مورد من بگه 

عزیزم دلیل نیار بایر محکم باشی.بخدا منم مادر ندلرم در شهر غریب .میفهمم چی میگی.منم کارم به تنبیه رسی ...

من باید تجدید قوا کنم هم روحی هم جسمی فقط خدا خودش کمک کنه

چرا قطع رابطه نمیکنی منم باذخانواده شوهرم و کلا فامیلا قطع رابطه کردم الان خدارو خیلی ارامش دارم شوه ...

شوهرم نمیزاره بدترین حرفا رو میشنوم بازم باید احترام بزارم وگرنه تلافیشو بدجور سرم درمیاره

باهاشون بازیای ساده بکن تا یکم جبران بشه مثل دنبال بازی با یک چادر و پشتی یا مبل خونه بساز برین توش ...

ممنونم حتما سعی خودمو میکنم. برام دعا کنید وبرای بچه های معصومم

اگه دارو هم بهت ندادن شبا هر شب گل گاو زبون دم کن هرررررر شب با یکم لیمو عمانی و نبات بخور اصلا معجزستااااا معجزه

اما بهت فلوکسیتین بدن عالیه دوست من یک شوهر وحشتناکی داره مدام میگه من میدونم داری خیانت میکنی شکااااک مادر پسره مدام جنبل جادو اب دعا میده بهشون مرده پول نمیده اذیت میکنه 8 میره 2 شب میاد خیانت میکنه ... کلا خانوادگی کلکسیونن دوستمم دوتا بچه داره اما خیلی ارومه همین دارو میخوره و رو خودشم کار میکنه میگه بچه های من منو دارن

بچه ها تخم مرغ میمالن رو فرش دستباف اب رنگ میریزن خونرو کنفیکون میکنن این میگه ولشون کن اما خیلی رو خودش کار کرده ها خیلییییی ویتامین میخوره دکتر اعصاب میره و تلاش میکنه تا بچه هاش تو ارامش باشن تو هم میتونی عزیزم چرا نتونی همینکه اومدی گفتی یعنی میخوای عوض بشی

ممنونم حتما سعی خودمو میکنم. برام دعا کنید وبرای بچه های معصومم

حتما عزیزم خدا بهت ارامش بده و عقل به همسرت یک فراموشیم به مادرش تا کمتر بچزونه

احسنت ،شمام حتما ی روزه از ابن رو ب اون رو نشدی،تمرین کردی تا ب اینجا رسیدی،استارتر یکن اراده رو قوی ...

ممنون 

ببینید وقتی شوهر ببینه همسرش با بچه‌ها مهربونه و بازی میکنه و...ناخود آگاه جذب همسرش میشه دلش برای وقتی که با اونم مهربون بود و بهش توجه میکرد تنگ میشه

ولی نقطه بر عکسش وقتیه که پدر مادر دعوا کردن مادر حتی تا چند روز بعدش آشفته و پرخاشگره این زن هیچ وقت نمیتونه شوهرشو به خودش جذب کنه و نتیجه اش این میشه که با خودش فکر میکنه این با بچه خودش این رفتار و داره پس من برم سمتش با من بدتر میکنه این وسط روح یه انسان بی گناه تو اوج مظلومیت سخت و سفت میشه 

من شوهرم وقتی میبینه به بچه هام میرسم و مشغولیم اونم میاد تو جمع ما یا میره براشون کلی چیزایی که دوست دارن میخره حتی اگه بامن هم قهر باشه اون آرامش تو خونه از بین نمیره باهم قهریمولی هوای دل همو داریم وبه هم احترام میزاریم بچه‌ها هم شاید نفهمن با هم دعوا کردیم یعنی الان تو قهر ما بچه‌ها عزیزتر میشن😀😀😀😀

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706