2703
2553
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 123 پست
چ مشکلی داره ک میخوای طلاق بگیری

دهن بینه وچشمش به دهن مادرشه. هر اتفاقی تو زندگیم افتاد عاملش خودشو مادرشه.اینقدر لقب زشت بهم دادن که خدا میدونه اینقدر سرهیچ وپوچ مادرش برام دعوا درست کرد که خدا میدونه..... 

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی عزیز اولا خدا لعنت کنه مرداهایی و که انقدر بی شرف هستن که بجای آرامش به زن و بچه‌ها شون استرس وارد میکنن

دوما افکارتو عوض کن منم قبلا وقتی از شوهرم ناراحت بودم نسبت به پسرم دلسرد بودم ولی متوجه شدم این باعث میشه خودم داغون تر بشم یعنی علاوه بر ناراحتی از دست همسر عذاب وجدان رفتار باپسرم حال مو بدتر میکرد

و تصمیم گرفتم خودمو عوض کنم الان که دو تا بچه هم دارم سعی میکنم هر وقت اختلاف و دعوایی پیش اومد وقتی که برای شوهرم میزاشتم بزارم برای بچه ها با بازی و لباس خوب و غذاهای خوشمزه و این باعث میشد تو دنیای بچگی اونا مشکلاتم رو فراموش کنم و شوهرم میبینه انقدر باهم مشغولیم خودش پشیمون میشه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خواهش میکنم ازت وقتی بچه هات پدر خوبی ندارن وقتی هیچ کسو ندارن وقتی خونه متشنجه وقتی میبینی چاره ای نیست اونام انتخاب نکردن تو دنیا بیان به خودت کمک کن تو کوه پشتشون باش تو خدایی کن براشون تو سعی کن شده 50 درصد اما خوب باش مهربون باش تمرینات کنترل خشم بکن عصبانی شدی بشمار تا 10 بشمار چشماتو ازشون بدزد بچه من از چشمم خشممو میفهمه و میترسه نگاهشون نکن فقط بشمار برو اب بخور صورتتو بشور بعد بیا 

وقتی بهانه دارن یکم بغلشون کن بوسشون کن بعد کارتون روشن کن هواسشونو پرت کن نشد ببرشون بیرون نمیتونی بگو دوتا نقاشی بکشین بزنم به یخچال جاییزه دارین برای جایزه شکلاتی چوب شوری چیزی بده جو رو عوض کن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2456
😐😐😐😐الان من چه مرحمی بشم تو بگو میشم

میگم ک ما زنها احساسمون همه چیزه،حس خوب بدید و ب آرام بودن دعوت کنید و همین راهکار ک قرص معرفی می کنید،

من خودم از جنس اخلاق ایشون هستم ک فقط شانس من شوهرم خوبه،اگر رنجش پیش بیاد ازش،دنیا واسم تنگ و تاریک میشه،چه برسه شوهرم کلا بخاد بد باشه باهام😔😓

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

بعضی ها شدن دایه دلسوز تر از مادر، هیچکی از این مادر بیشتر دلسوز بچه هاش نیست، معلوم نیست چقدر فشار روشه که اینقدر پرخاشگر و عصبی شده، شاید ما جای ایشون و زندگی ایشون رو داشتیم بدتر بودیم الان کلی ناراحتی و غصه بچه هاشو داره

اومده درد و دل، ما اگه میتونیم گوش بدیم و نظر مثبت و راه حل بدیم نمی تونیم از تاپیک بریم بیرون و عقده هامون رو خالی نکنیم 

استارتر واقعا برای شرایط ناراحت کننده ات متأسفم انشالله خدا کمکت کنه و مشکلاتت حل بشه 

من الان هر چقدر بگم صبور تر باش موقع عصبانیت حرف منو و قول هایی که خودت به خودت دادی رو یادت میره 

یه یادداشت بنویس تو موبایلت که : من قول میدم دیگه عصبانیتم رو سر بچه هام خالی نکنم، ازش اسکرین بگیر بذار رو صفحه موبایلت که هرررر روز ببینی 

امیدوارم خدا بهت صبر بده   

2714
دهن بینه وچشمش به دهن مادرشه. هر اتفاقی تو زندگیم افتاد عاملش خودشو مادرشه.اینقدر لقب زشت بهم دادن ک ...

خدا لعنتشون کنه بسپارشون به خدا اون میدونه چه کنه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
5 وسه

خدا حفظشون کنه،😍

ب ابنم فکر کن خیلیها حسرت همین دوتا دسته گل شمارو دارن،و شکر کن هستن،و تلاش کن خدا ازت راضی باشه در قبال این دوتا نعمت شیرین

ولی طاقت ها هم با هم فرق میکنه

عزیزم دلیل نیار بایر محکم باشی.بخدا منم مادر ندلرم در شهر غریب .میفهمم چی میگی.منم کارم به تنبیه رسیده.ولی باید خودت رو قوی کنی.این بچه ها بزرگ بشن بخاطر همین کوتاهی ها ممکنه هیچ وقت خوشی نبینن .ببین ما خودمون بزرگ شدیم چقدر غم داریم...دیگه نزار تا بچه هستن بی گناه غم تو دلشون لونه کنه....به تغذیه ات هم برس.همین کم خوابی ات کلی آدم رو عصبی میکنه.حواست باشه

خدایا شکرت...
وااای خدا میدونم و نمیتونم اون لحظه وحشی میشم یهو همه چی از دستم در میره درایتم به صفر میرسه😭😭😭😭 ...

حتما برو یه ازمایش خون بده شاید عصبانیتت از کمبود اهن و ویتامینو اینا باشه

ان شاء الله یهمامان آروم باشی تا بچه هات آرامش پیدا کنن تو بغلت❤

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
اسی عزیز اولا خدا لعنت کنه مرداهایی و که انقدر بی شرف هستن که بجای آرامش به زن و بچه‌ها شون استرس وا ...

احسنت ،شمام حتما ی روزه از ابن رو ب اون رو نشدی،تمرین کردی تا ب اینجا رسیدی،استارتر یکن اراده رو قوی کنه خیلی آرومتر میتونه بشه 

2706