2726
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 123 پست

آخی الهی شرایط سختیه

سعی کن تو اون اتاقی ک اونا هستن نمونی و بیای بیرون،و وقتی عصبی میشی فقط و فقط ب این فکر کن ک اونا بچه هستن و گناهی نکردن،شاید دلت رحم بیاد و منصرف شی از کتک زدن.

و در آخر از خدا کمک بگیر ن الکی ک نگی خدا ب دادم برس،با توجه و از ته دل بخواه کمکت کنه،

ان شالله کنترلت بیشتر میشه

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بترس از روزی که مهرت تو دل بچت نباشه دیگه.البته مشکل اصلی ما مادر ها هستیم.برای درد دندون بچت یک سیر پوست بکن بزارتو گوشش سمتی که بچت دندونش درد میکنه.دردش ساکن میشه.

قوی باش .انقدر وابسته به افراد نباش.میگن افرادی که تو زندگی عصبی هستن و غر میزنن.بخاطر اینه که خوشبختی و آرامششون رو از دیگری توقع دارن .خودت ب داد خودت برس

خدایا شکرت...
2728
واقعا خاک بر سرت با این مادری کردنت!!!!! گرمیجات بیشتر بخور دمنوش بادرنجبویه دم کن روزی چن بار ...

راسی تو این ایام عید سمنو زیاد بخور

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

چکار ب بچه ها داری اخه.....هر کاری میخوای بکنی بکن‌ولی کاریب بچه ها بدبخت نداشته باش دلت میاد اخه ..من‌خودم‌دو دفعه دخترم و الان ن سالها پیش زدم‌هنوز عذاب وجدان دارم‌اون وقت تووو...واقعا ک 

من بچه بودم خیلی شر بودم و کارای خطرناک میکردم مادرمم کلی مسولیت خونه خیلی بزرگ شوهری که وسواس تمیزی داشت دوتا بچه پشت هم 

گاهی عصبی میشد منو میزد تک تکشون یادمه تک تکشون الان عاشقشم چون سنم بالا رفته درکش میکنم اماااا تا 18 سالگیم حتی بعد فوت پدرم هیچ خاطره ای از مادرم تو یادم نیست هیچی همشو از ذهنم پاک کردم ابدا دوستش نداشتم 

تمام اینا یک روز میشه نفرت که بچه هات تنها داراییت رو سرت میریزن

خواهشا خواهرانه میگم برو دکترررررررر 

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
توروخدا نزنشون اخه چطوری دلت میاد با وجود درد خودشون کتکشون میزنی😢الان بچه خواهرم امشب مریضه اینقدر ...

خاک برسرم میدونم چه غلطی کردم الان فقط دارم اشک میریزم قابل توجیه هم نیست

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
بترس از روزی که مهرت تو دل بچت نباشه دیگه.البته مشکل اصلی ما مادر ها هستیم.برای درد دندون بچت یک سیر ...

بچرو صبح باید ببره دکتر لثش عفونت میکنه میزنه به قلبش دندون درد شوخی نداره

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

چشم به همبزنی سنی ازت گذشته تو اونارو داری اونا تو رو

بذار بهت تکیه کنن اونا تو رو جای خداشون میدونن بذار ازت آرامش بگیرن اعتماد به نفسشونو با کتک از بین میبری تو جامعه تو سری خور میشن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

خانونهایی ک بد حرف میزنید،شما شرایط استارتر رو ندارید

اگر بدون اینکه جای کسی باشید قضاوت نادرست کنید، خدا خودتون رو مبتلا میکنه 

جای زخم زدن یاد بگیریم سال جدید مرهم باشیم

بجاش بگبد،خدا بهت صیگبر بده،و شوهرتو عاقل کنه،سرزنش و بد و بیراه کمکی نمیکنه ب بچه های استارتر

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
من بچه بودم خیلی شر بودم و کارای خطرناک میکردم مادرمم کلی مسولیت خونه خیلی بزرگ شوهری که وسواس تمیزی ...

حتما میرم. هرچند باید شرایط زندگیم عوض بشه

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
میدونم ولی دست تنهام مادر ندارم خواهرم پیشم نیست با وجود داشتن شرایط بد زندگی پرستار پدر پسرمم هستم. ...

دلیل نیار برای ناراحتی هات.ب ولله همه درد دارن تو زندگیشون.

خدایا شکرت...
2706