2410
2553
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 123 پست
الهی عزیزم ایشالا اعصابت اروم بشه جلو خودتو بگیر برو پیش دکتر مشکلتو بگو

دکتر فقط ی مشت قرص میده من باید جدا بشم تا خودمو پیدا کنم اما شوهر عوضیم طلاقم نمیده

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

عزيزم من اصلا سرزنشت نميكنم

با اينكه كارت درست نبوده

بخاطر بچه هات نه،بخاطر خودت بدون كه مهمتر از سلامت روح و روان و جسمت چيزي تو دنيا وجود نداره

فكر چاره باش

راهكاراي كنترل خشم رو ياد بگير و تمرين كن

بنظرم با يه مشاورم مشورت كني عالي باشه

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون بچه ها پناهی جز تو ندارن

یه موجود بی پناهو زدی

خیلی بی وجدانی

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
2720
دکتر فقط ی مشت قرص میده من باید جدا بشم تا خودمو پیدا کنم اما شوهر عوضیم طلاقم نمیده

خب قرص میده بخور درمانتو کامل کن حتی اگه خوابالو شدی

اگه جدا شدنت طول بکشه چی اگه طلاقت نده میخوای بچه هاتو بکشی؟؟؟ میخوای با عقده بزرگشون کنی به خدا قلبم به درد اومد همین بعد عید برو دکتر 

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
بجه ها چه گناهی دارن تو روحیه شون تأثیر بعد میذاره،باید کنترل اعصابتو داشته باشی 

میدونم ولی دست تنهام مادر ندارم خواهرم پیشم نیست با وجود داشتن شرایط بد زندگی پرستار پدر پسرمم هستم. فقط وفقط دلم برای بچه های معصومم میسوزه خدا عاقبتشو ن رو بخیر کنه

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
2714

توروخدا نزنشون اخه چطوری دلت میاد با وجود درد خودشون کتکشون میزنی😢الان بچه خواهرم امشب مریضه اینقدر درد داره و گریه میکنه دلم میسوزه😔بعد شما بجای اروم کردنشون میزنی😩😟

خیلی خیلی متاسفم واسه خودتون همسرتون و واسه اون بچه های بی گناه با چنین مادری بچه های فرشته ن چرا به یه آدم‌مظلوم ظلم میکنید شما که چنین زندگی داغونی داشتید چرا بچه ها رو آوردید که شکنجه شون کنید شما مادر نیستید.یه لطف کن برو پیش روان شناس گریه تم بدرد خودت میخوره اه بچه دامنتو میگیره

واقعا خاک بر سرت با این مادری کردنت!!!!!

گرمیجات بیشتر بخور

دمنوش بادرنجبویه دم کن روزی چن بار بخور

فک کنم مغزت سرد شده

غلبه ی سردی باعث عصبی و پرخاشگر شدن میشه

یه آزمایش هم بده از لحاظ ویتامین و آهن و تیروئید چک بشو

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706