2703
2553
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

1599 بازدید | 123 پست

من زندگی بسیار آشفته ای دارم از شدت مشکلات دچار ناراحتی اعصاب شدم. افسردگی وپرخاشگری شدید که از اونجا که زورم به عاملین زندگی نکبت بارم (شوهرم و مادر عنترش) نمیرسه تلافیشو سر بچه هام در میارم اینقدر سرشون داد میزنم ومیزنمشون که  وقتی به خودم میام میخوام خودمو بکشم. امشب شوهرم ماموریته یکی از بچه هام دندون درد سدید داره اون یکی دل درد اینقدر عصبی شدم که هردوشون با وجود دردشون کتک زدم من به معنای واقعی روانی شدم و دلم برای بچه های معصومم میسوزه.😭😭😭😭

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدم بگم خاک 😐😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2720

عزیزم حتما برو دکتر با اینچیزایی که تو تعریف میکنی شدیدا به آرامبخش احتیاج داری

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
2714

اينجور ك معلومه روابطت با شوهرت افتضاحه 

با اينكارات بچه هاتم ازت متنفر ميشن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

برو دکتر

روانشناس

خییییلی کمکت میکنه

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز

عزیزم حتما برو دکتر  میدونم دست خودت نبوده ولی به فکر خودت نیستی به فکر بچه هات باش

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2706