1147
44
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 123 پست
چ مشکلی داره ک میخوای طلاق بگیری

دهن بینه وچشمش به دهن مادرشه. هر اتفاقی تو زندگیم افتاد عاملش خودشو مادرشه.اینقدر لقب زشت بهم دادن که خدا میدونه اینقدر سرهیچ وپوچ مادرش برام دعوا درست کرد که خدا میدونه..... 

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

اسی عزیز اولا خدا لعنت کنه مرداهایی و که انقدر بی شرف هستن که بجای آرامش به زن و بچه‌ها شون استرس وارد میکنن

دوما افکارتو عوض کن منم قبلا وقتی از شوهرم ناراحت بودم نسبت به پسرم دلسرد بودم ولی متوجه شدم این باعث میشه خودم داغون تر بشم یعنی علاوه بر ناراحتی از دست همسر عذاب وجدان رفتار باپسرم حال مو بدتر میکرد

و تصمیم گرفتم خودمو عوض کنم الان که دو تا بچه هم دارم سعی میکنم هر وقت اختلاف و دعوایی پیش اومد وقتی که برای شوهرم میزاشتم بزارم برای بچه ها با بازی و لباس خوب و غذاهای خوشمزه و این باعث میشد تو دنیای بچگی اونا مشکلاتم رو فراموش کنم و شوهرم میبینه انقدر باهم مشغولیم خودش پشیمون میشه 

تازه که عضو شده بودم انقد ذوق داشتم مفید و خوشگل کامنت بزارم ولی جوابی دریافت نمیکردم همه با هم تبادل نظر میکردن هیچکی منو وارد بحثها نمیکرد خیلی ناراحت شدم گفتم اینا چرا اینجوری ان کاش کامنت نزاشته بودم یه مدت گذشت کنجکاو شدم ببینم اون زنگوله بالا چیه قرمزه و هی عدداش بالا میره چون  قبلافکرمی کردم تعداد پست هامه که گذاشتم .....بالاخره بعد یه ماه فهمیدم اووووووووووه کلی ریپلای داشتم کلی لایک الان یه مدت گذشته حوصله جواب دادن ندارم کسی هم لایک کنه میگم چه کاریه خبببببب 😜😜😜😜😜

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

خواهش میکنم ازت وقتی بچه هات پدر خوبی ندارن وقتی هیچ کسو ندارن وقتی خونه متشنجه وقتی میبینی چاره ای نیست اونام انتخاب نکردن تو دنیا بیان به خودت کمک کن تو کوه پشتشون باش تو خدایی کن براشون تو سعی کن شده 50 درصد اما خوب باش مهربون باش تمرینات کنترل خشم بکن عصبانی شدی بشمار تا 10 بشمار چشماتو ازشون بدزد بچه من از چشمم خشممو میفهمه و میترسه نگاهشون نکن فقط بشمار برو اب بخور صورتتو بشور بعد بیا 

وقتی بهانه دارن یکم بغلشون کن بوسشون کن بعد کارتون روشن کن هواسشونو پرت کن نشد ببرشون بیرون نمیتونی بگو دوتا نقاشی بکشین بزنم به یخچال جاییزه دارین برای جایزه شکلاتی چوب شوری چیزی بده جو رو عوض کن

مرض قند من از یاد لبش جای خودشتازگی موی فِرش باعث دل پیچه شده..!
1156
😐😐😐😐الان من چه مرحمی بشم تو بگو میشم

میگم ک ما زنها احساسمون همه چیزه،حس خوب بدید و ب آرام بودن دعوت کنید و همین راهکار ک قرص معرفی می کنید،

من خودم از جنس اخلاق ایشون هستم ک فقط شانس من شوهرم خوبه،اگر رنجش پیش بیاد ازش،دنیا واسم تنگ و تاریک میشه،چه برسه شوهرم کلا بخاد بد باشه باهام😔😓

بعضی ها شدن دایه دلسوز تر از مادر، هیچکی از این مادر بیشتر دلسوز بچه هاش نیست، معلوم نیست چقدر فشار روشه که اینقدر پرخاشگر و عصبی شده، شاید ما جای ایشون و زندگی ایشون رو داشتیم بدتر بودیم الان کلی ناراحتی و غصه بچه هاشو داره

اومده درد و دل، ما اگه میتونیم گوش بدیم و نظر مثبت و راه حل بدیم نمی تونیم از تاپیک بریم بیرون و عقده هامون رو خالی نکنیم 

استارتر واقعا برای شرایط ناراحت کننده ات متأسفم انشالله خدا کمکت کنه و مشکلاتت حل بشه 

من الان هر چقدر بگم صبور تر باش موقع عصبانیت حرف منو و قول هایی که خودت به خودت دادی رو یادت میره 

یه یادداشت بنویس تو موبایلت که : من قول میدم دیگه عصبانیتم رو سر بچه هام خالی نکنم، ازش اسکرین بگیر بذار رو صفحه موبایلت که هرررر روز ببینی 

امیدوارم خدا بهت صبر بده   

دهن بینه وچشمش به دهن مادرشه. هر اتفاقی تو زندگیم افتاد عاملش خودشو مادرشه.اینقدر لقب زشت بهم دادن ک ...

خدا لعنتشون کنه بسپارشون به خدا اون میدونه چه کنه

8
ولی طاقت ها هم با هم فرق میکنه

عزیزم دلیل نیار بایر محکم باشی.بخدا منم مادر ندلرم در شهر غریب .میفهمم چی میگی.منم کارم به تنبیه رسیده.ولی باید خودت رو قوی کنی.این بچه ها بزرگ بشن بخاطر همین کوتاهی ها ممکنه هیچ وقت خوشی نبینن .ببین ما خودمون بزرگ شدیم چقدر غم داریم...دیگه نزار تا بچه هستن بی گناه غم تو دلشون لونه کنه....به تغذیه ات هم برس.همین کم خوابی ات کلی آدم رو عصبی میکنه.حواست باشه

خدایا شکرت...
وااای خدا میدونم و نمیتونم اون لحظه وحشی میشم یهو همه چی از دستم در میره درایتم به صفر میرسه😭😭😭😭 ...

حتما برو یه ازمایش خون بده شاید عصبانیتت از کمبود اهن و ویتامینو اینا باشه

ان شاء الله یهمامان آروم باشی تا بچه هات آرامش پیدا کنن تو بغلت❤

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
اسی عزیز اولا خدا لعنت کنه مرداهایی و که انقدر بی شرف هستن که بجای آرامش به زن و بچه‌ها شون استرس وا ...

احسنت ،شمام حتما ی روزه از ابن رو ب اون رو نشدی،تمرین کردی تا ب اینجا رسیدی،استارتر یکن اراده رو قوی کنه خیلی آرومتر میتونه بشه 

1167
میدونم ولی دست تنهام مادر ندارم خواهرم پیشم نیست با وجود داشتن شرایط بد زندگی پرستار پدر پسرمم هستم. ...

خواهر خوبم همین  که فهمیدی کارت اشتباه بوده کافیه یه مادر هیچ وقت نمیتونه بد باشه بخاطر شرایط زندگی اینجوری شدی . هر مادری،ممکنه به بچش تشر بزنه دعوا کنه کتک بزنه . هیچکدوم هم از دعوا کتک نمردن . شاید خیلی،از ما تو بچگیامون از این کتکا خوردیم . ولی به خودت قول بده از فردا باهاشون جوری رفتار کنی که امشب و همتون فراموش،کنید اول همه ببرشود دکتر غذای مورد علافه درست کن ببرشون شهر بازی یا پارک نزدیک خونه تنقلاتی بگیر که دوست دارن . هر وقت خواستی دوباره دعوا کتی یاد امشب بیفت که چی به حالت گذشت. از ته دل برات ارزوی صبر و ارامش دارم و امیدوارم خدا یه ارامشی تو دلت بزاره و زندگیت و بهتر کته 

میگم ک ما زنها احساسمون همه چیزه،حس خوب بدید و ب آرام بودن دعوت کنید و همین راهکار ک قرص معرفی می کن ...

میدونم منم خودم سریع عصبانی میشم قبلنا بچمم میزدم نه محکم و بد اما چرا دروغ میزدم حتی یک بار نشستم انقدر خودمو زدم تا چند روز سرم جایی که زده بودم درد میکرد اما سعی کردم خودمو کنترل کنم تمرین کردم بچه کفر ادمو در میاره اما اون 3 سالشه من 33 اون 5 من 35 پس باید بتونم الان خیلی وقته نزدم خیلی وقته. دیگه رفتم تو مرحله کنترل عصبانیت وقتی اذیت میکنه سعی میکنم عصبانیم نشم تو عصبانیت تماس چشمی نداشته باشم برم اشپزخونه ظرف بشورم دستم زیر اب باشه یا گازو بسابم یا دسمال کشی کنم یا توالتو بشورم سر خودمو گرم کنم حرصمو سر کار خونه در بیارم اروم شدم بیام توضیح بدم براش 5 سالشه اما تا حدودی میفهمه دیگه

5 وسه

ای جون دلم

کوچیکم هستن 

منم بچم سه سالشه البته یه یک و نیم ساله هم دارم

هواشونو داشته باش مامانیشون 

اونا الان تو سنی هستن که روحیه اشون شکل میگیره نذار بشن یه آدمای پرخاشگر 

میدونی زندگی از نظر بچه ها یعنی چی؟ بچه ها هیچ درکی از زندگی ندارن زندگی از نظر بچه ها یعنی بازی کردن

ببین چقدر ساده و پاکن 

تو باید باهاشون زندگی بکنی، یعنی هم بازیشون باشی نه اینکه بزنی 

میدونم دلت میخواد بهترین باشی براشون روح خسته ات نمیذاره 

ولی سعی کن

اونا باید از کودکیشون لذت ببرن نذار روحشون داغون بشه، روح داغون ترمیم نمیشه ها   

بعضی ها شدن دایه دلسوز تر از مادر، هیچکی از این مادر بیشتر دلسوز بچه هاش نیست، معلوم نیست چقدر فشار ...

ممنونم که درکم میکنی. احتیاج شدید به آرامش دارم

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
835