1177
44
عنوان

خاکبر سر من.. با این مادری کردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 123 پست
بجه ها چه گناهی دارن تو روحیه شون تأثیر بعد میذاره،باید کنترل اعصابتو داشته باشی 

میدونم ولی دست تنهام مادر ندارم خواهرم پیشم نیست با وجود داشتن شرایط بد زندگی پرستار پدر پسرمم هستم. فقط وفقط دلم برای بچه های معصومم میسوزه خدا عاقبتشو ن رو بخیر کنه

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

توروخدا نزنشون اخه چطوری دلت میاد با وجود درد خودشون کتکشون میزنی😢الان بچه خواهرم امشب مریضه اینقدر درد داره و گریه میکنه دلم میسوزه😔بعد شما بجای اروم کردنشون میزنی😩😟

فقط 48 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که روز ولادت اقاجونم بهم دادی❤مواظب کوچولو دوست داشتنی من باش 😍
1156

خیلی خیلی متاسفم واسه خودتون همسرتون و واسه اون بچه های بی گناه با چنین مادری بچه های فرشته ن چرا به یه آدم‌مظلوم ظلم میکنید شما که چنین زندگی داغونی داشتید چرا بچه ها رو آوردید که شکنجه شون کنید شما مادر نیستید.یه لطف کن برو پیش روان شناس گریه تم بدرد خودت میخوره اه بچه دامنتو میگیره

واقعا خاک بر سرت با این مادری کردنت!!!!!

گرمیجات بیشتر بخور

دمنوش بادرنجبویه دم کن روزی چن بار بخور

فک کنم مغزت سرد شده

غلبه ی سردی باعث عصبی و پرخاشگر شدن میشه

یه آزمایش هم بده از لحاظ ویتامین و آهن و تیروئید چک بشو

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1189

آخی الهی شرایط سختیه

سعی کن تو اون اتاقی ک اونا هستن نمونی و بیای بیرون،و وقتی عصبی میشی فقط و فقط ب این فکر کن ک اونا بچه هستن و گناهی نکردن،شاید دلت رحم بیاد و منصرف شی از کتک زدن.

و در آخر از خدا کمک بگیر ن الکی ک نگی خدا ب دادم برس،با توجه و از ته دل بخواه کمکت کنه،

ان شالله کنترلت بیشتر میشه

بترس از روزی که مهرت تو دل بچت نباشه دیگه.البته مشکل اصلی ما مادر ها هستیم.برای درد دندون بچت یک سیر پوست بکن بزارتو گوشش سمتی که بچت دندونش درد میکنه.دردش ساکن میشه.

قوی باش .انقدر وابسته به افراد نباش.میگن افرادی که تو زندگی عصبی هستن و غر میزنن.بخاطر اینه که خوشبختی و آرامششون رو از دیگری توقع دارن .خودت ب داد خودت برس

خدایا شکرت...
واقعا خاک بر سرت با این مادری کردنت!!!!! گرمیجات بیشتر بخور دمنوش بادرنجبویه دم کن روزی چن بار ...

راسی تو این ایام عید سمنو زیاد بخور

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1179

چکار ب بچه ها داری اخه.....هر کاری میخوای بکنی بکن‌ولی کاریب بچه ها بدبخت نداشته باش دلت میاد اخه ..من‌خودم‌دو دفعه دخترم و الان ن سالها پیش زدم‌هنوز عذاب وجدان دارم‌اون وقت تووو...واقعا ک 

من بچه بودم خیلی شر بودم و کارای خطرناک میکردم مادرمم کلی مسولیت خونه خیلی بزرگ شوهری که وسواس تمیزی داشت دوتا بچه پشت هم 

گاهی عصبی میشد منو میزد تک تکشون یادمه تک تکشون الان عاشقشم چون سنم بالا رفته درکش میکنم اماااا تا 18 سالگیم حتی بعد فوت پدرم هیچ خاطره ای از مادرم تو یادم نیست هیچی همشو از ذهنم پاک کردم ابدا دوستش نداشتم 

تمام اینا یک روز میشه نفرت که بچه هات تنها داراییت رو سرت میریزن

خواهشا خواهرانه میگم برو دکترررررررر 

مرض قند من از یاد لبش جای خودشتازگی موی فِرش باعث دل پیچه شده..!
توروخدا نزنشون اخه چطوری دلت میاد با وجود درد خودشون کتکشون میزنی😢الان بچه خواهرم امشب مریضه اینقدر ...

خاک برسرم میدونم چه غلطی کردم الان فقط دارم اشک میریزم قابل توجیه هم نیست

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
بترس از روزی که مهرت تو دل بچت نباشه دیگه.البته مشکل اصلی ما مادر ها هستیم.برای درد دندون بچت یک سیر ...

بچرو صبح باید ببره دکتر لثش عفونت میکنه میزنه به قلبش دندون درد شوخی نداره

مرض قند من از یاد لبش جای خودشتازگی موی فِرش باعث دل پیچه شده..!
1183