2726

تازه با این واقعیت کنار اومدی که تو ایران زندگی میکنی :))

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی وقته همینم

افسردگی گرفتی

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2728
گریه ی بدون اشک بدرد عممممه ات میخوره باید همچی زاااار زاااار گریه کنی بتلشت خیس بشه

شایدباورت نشه ولی خیلی وقته که دیگه زندگی نمیکنم خیلی وقته حتی آهنگ‌های مهرابم ک گوش میدم بی تفاوتم اینم حتی اشکمودرنمیاره

همش از توقع بالاست حالا چه توقع ای اطرافیان و چه توقط از خدا

کافیه تسلیم سرنوشت باشی و خواست خدا اونوقته ک میفهمی چه کیفی داره تسلیم شدن

باور کن باور کن ازدواج با عشق(که عشقا هم دروغه) مول و تحصیلات خوشبختی نمیاره بخدا من دوروی زندگی رو دیدم و این جمله رو باور دارم

گلم با خودن خلوت کن اونوقت اروم میشی

درضمن تنها هم نیستی خیلی از مردم از زندگی مشترکشون و بچه و کارشون و خونه و کشورشون کلافه هستن ولی چاره ندارن

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2706