2726

تازه با این واقعیت کنار اومدی که تو ایران زندگی میکنی :))

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خیلی وقته همینم

افسردگی گرفتی

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2728
گریه ی بدون اشک بدرد عممممه ات میخوره باید همچی زاااار زاااار گریه کنی بتلشت خیس بشه

شایدباورت نشه ولی خیلی وقته که دیگه زندگی نمیکنم خیلی وقته حتی آهنگ‌های مهرابم ک گوش میدم بی تفاوتم اینم حتی اشکمودرنمیاره

همش از توقع بالاست حالا چه توقع ای اطرافیان و چه توقط از خدا

کافیه تسلیم سرنوشت باشی و خواست خدا اونوقته ک میفهمی چه کیفی داره تسلیم شدن

باور کن باور کن ازدواج با عشق(که عشقا هم دروغه) مول و تحصیلات خوشبختی نمیاره بخدا من دوروی زندگی رو دیدم و این جمله رو باور دارم

گلم با خودن خلوت کن اونوقت اروم میشی

درضمن تنها هم نیستی خیلی از مردم از زندگی مشترکشون و بچه و کارشون و خونه و کشورشون کلافه هستن ولی چاره ندارن

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2706