1177
44

منم خیلی وقته همینم

افسردگی گرفتی

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156
گریه ی بدون اشک بدرد عممممه ات میخوره باید همچی زاااار زاااار گریه کنی بتلشت خیس بشه

شایدباورت نشه ولی خیلی وقته که دیگه زندگی نمیکنم خیلی وقته حتی آهنگ‌های مهرابم ک گوش میدم بی تفاوتم اینم حتی اشکمودرنمیاره

8

همش از توقع بالاست حالا چه توقع ای اطرافیان و چه توقط از خدا

کافیه تسلیم سرنوشت باشی و خواست خدا اونوقته ک میفهمی چه کیفی داره تسلیم شدن

باور کن باور کن ازدواج با عشق(که عشقا هم دروغه) مول و تحصیلات خوشبختی نمیاره بخدا من دوروی زندگی رو دیدم و این جمله رو باور دارم

گلم با خودن خلوت کن اونوقت اروم میشی

درضمن تنها هم نیستی خیلی از مردم از زندگی مشترکشون و بچه و کارشون و خونه و کشورشون کلافه هستن ولی چاره ندارن

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
1184

فکر کنم حال خیلی هاس

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
نه مجردم همیشه شباتاصبح بیدارم وبه اونی فکرمیکنم ک باینفردیگس وشباباارامش میخوابه

خاک توسرش 

چه عاشقیو از دست داده من بودم میگرفتمت بجا مهرابم ساسی مانکن میزاشتم برام قررررر بدی

هعی.... میفهمم... من انقدر داغونم ک گریه میکنم یهو وسطش هر هر میخندم... تو خنده هام یهو گریه م می ...

وای نمیری تو منم بغضم گرفته بود پست شمارو که خوندم یهو زدم زیر خنده

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی  
1182