2410
2553
عنوان

قبر پسرم جیگر گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4965 بازدید | 151 پست
استارتر سعی کن حتما پیش یه مشاور خوب بری عزیزم.میفهمم شرایط برات خیلی سخته ولی باید قوی باشی منم نوز ...

انشاءالله که خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه 

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

در ضمن در جواب دوستی که‌میگن خاطره ای باهاش نداری..

هر شب ب خوابم میاد و تمام مراحل رشدش رو توی خواب کنارش بودم بغلش کردم بوش کردم حتی میدونم چه شکلیه.. هر شب کنار همون ساحل خودشو پرت میکنه تو بغلم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آه منم شما رو میگیره با این طرز حرف زدنتون  اگه اینجوری باشه! خیلیا بودن سقط داشتن  همچ ...

میگم درک نمیکنی میگی نه...

آه تو منو نمیگیره مطمئن باش!!!تو مادر نیستی...مادر صبح که از خواب بلند میشه یادش میاد حامله است خوشحال میشه...درطول روز باهاش حرف میزنه...با تکوناش ذوق میکنه...

وقتی به یه مادر میگن بچه فوت شده...جای خالیش اذیتش میکنه...به تمام برنامه هایی که واسه آیندش داشته فکر میکنه و نابود میشه...اگه لباس خریده باشه با دیدن اونا مثل روز اول میزنه زیر گریه...یاد روزایی میفته که داشتش و چقد خوشحال بوده...

الآن فهمیدی؟؟؟برای یه مادر سن بچش مهم نیست...فقط کافیه نباشه تا دنیا رو سرش خراب شه...

من بیماریمو دقیقا سه ماه و ۱۶ روزه که تونستم شکیت بدم به کمک همسرم.  خدارو هزار مرتبه شکر همه ...

ببين اول اينكه تا زمانى كه حتما اوكى از پزشك معالجت نگرفتى كه كاملا از لحاظ جسمى و روحى امادگى حاملگى مجدد رو دارى هيچ اقدامى نكن مرگ و زندگى دست خداست مطمئن باش كه تو اون بچه رو از كسى (خدا)كه در اصل به وجودش اورده بيشتر دوست نداشتى و خدا صلاح ديده كه بچه به دنيا نياد شايد اگه دنيا ميومد بيمارى ناجورى داشته و خدا نميخواسته زجر كشيدن تو و اون بچه رو ببينه پس ارامشت رو حفظ كن و منطقى باش بايد همسرت هم درمانش رو شروع كنه ،جوونى و كلى هنوز وقت دارى  به اميد خدا دوباره باردار ميشى

2456
میگم درک نمیکنی میگی نه... آه تو منو نمیگیره مطمئن باش!!!تو مادر نیستی...مادر صبح که از خواب بلند م ...

وای لباساشو نگو که هر شب بغلشون میکنم

انشاءالله که خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه 

قوی باش فقط همین.حالا تا ۸۰ که از دنیا بری ده ها بار از این اتفاقات برات می افته.منم تو سنای شما همین زمان مشکلات همین حالتهای شما رو داشتم.اینقدر بلا سرم اومد انگار ضد ضربه شدم.

من بیماریمو دقیقا سه ماه و ۱۶ روزه که تونستم شکیت بدم به کمک همسرم.  خدارو هزار مرتبه شکر همه ...

عزيزم شكست ندادى باور كن اين همش فكرهاى خودته كه فكر ميكنى چيزيت نيست باور كن به كمك احتياج دارى

2714
ببين اول اينكه تا زمانى كه حتما اوكى از پزشك معالجت نگرفتى كه كاملا از لحاظ جسمى و روحى امادگى حاملگ ...

دکترام هم گفتن که حالم بهتر شده اینقد هممون خوشحالیم که قلبم بهتر شده همش به لطف شوهرمه همشش زندگیمو مدیونشم شبس که قلبم وایساد منو رو دستش گرفته بود و میدوید سمت ماشین گریه میکرد صداش هنوز تو گوشم میپیچه با این که حالم اینقد بد بود با صداش گریه کردم میگف خدایا زوده برام نگهش دارمن میمیرم و این حرفا رسیدیم بیمارستان.. من دیگه بیهوش بودم ولی بعد که بهوش اومدم پرستارا گفتن دکتر گفته بود تمومه امبولانس اومده بود منتقلت کنن بیماذستان دیگه که چشماتو باز کردی. باورتون نمیشه بچه ها همه دوزم جمع بودن

میگم درک نمیکنی میگی نه... آه تو منو نمیگیره مطمئن باش!!!تو مادر نیستی...مادر صبح که از خواب بلند م ...

آره نمیگیره:)

چون آدمی نیستم اهل نفرین باشم

خواهر خودم همین ۷ ۸ ماه پیش سقط داش

هیچ حسیم نداش

ولی خب خواهرم دو تا بچه داره

و فک میکنم سقط واسه اینایی ک میترسن دیگه باردار نشن یا بچه ندارن سخت باشه ولی ن ب این شدت

وای لباساشو نگو که هر شب بغلشون میکنم

عزیزم میدونم خیلی برات سخت بوده...اما به قول دوستان باید قوی باشی...پیش یه دکتر خوب برو...بعد یک سال هنوز به فکرشی...حتما پیگیر درمانت شو...انشاءالله با اومدن نی نی جدید و خوشگل غم هاتو فراموش میکنی...😘😘😘

آره نمیگیره:) چون آدمی نیستم اهل نفرین باشم خواهر خودم همین ۷ ۸ ماه پیش سقط داش هیچ حسیم نداش ول ...

لطفا برو و تمومش کن نه تو و نه خواهرت هیچ وقت هیچ وقت نمیفهمین. دیگه نبینم اینجا پیام بدی برو 

آره نمیگیره:) چون آدمی نیستم اهل نفرین باشم خواهر خودم همین ۷ ۸ ماه پیش سقط داش هیچ حسیم نداش ول ...

همینقد نمک ریختی و جیگر سوخته منو بیشتر سوزوندی دیگه‌بسه‌خنک شدی ؟کارتو کردی حالا برو. اینقد با احترام باهات حرف‌زدم, حیف

عزیزم میدونم خیلی برات سخت بوده...اما به قول دوستان باید قوی باشی...پیش یه دکتر خوب برو...بعد یک سال ...

اره عزیزم انشاءالله خبر بارداری دعام کن. عاقبت بخیر شی رقیه جونم

2706